Noctuidae (Nattfly)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Lars-Henrik Jensen (30.08.2013)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Even Mjaaland (31.08.2013)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Turid og Jarle Bakken (31.08.2013)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Turid og Jarle Bakken (31.08.2013)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Frode Falkenberg (03.08.2013)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Frode Falkenberg (02.08.2013)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Frode Falkenberg (02.08.2013)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Nils Rogn (31.08.2013)
Amphipyra perflua (Tofarget pyramidefly) Dag Øivind Ingierd (02.08.2013)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Frode Falkenberg (31.08.2013)
Celaena haworthii (Svart sumpfly) Frode Falkenberg (31.08.2013)
Autographa gamma (Gammafly) Frode Falkenberg (31.08.2013)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Frode Falkenberg (31.08.2013)
Euxoa sp. Pål Mølnvik (10.08.2013)
Amphipoea fucosa (Variabelt stengelfly) Turid og Jarle Bakken (25.08.2013)
Autographa gamma (Gammafly) Ole Terland (30.08.2013)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Ole Terland (30.08.2013)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Ole Terland (31.08.2013)
Euxoa sp. Pål Mølnvik (28.08.2013)
Amphipoea lucens (Myrstengelfly) Leiv Tommas Haugen (31.08.2013)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Kjell Mjølsnes (27.08.2013)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Kjell Mjølsnes (27.08.2013)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Kjell Mjølsnes (27.08.2013)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Kjell Mjølsnes (27.08.2013)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Kjell Mjølsnes (27.08.2013)
Ammoconia caecimacula (Pudderfly) Kjell Mjølsnes (27.08.2013)
Ammoconia caecimacula (Pudderfly) Kjell Mjølsnes (30.08.2013)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Kjell Mjølsnes (30.08.2013)
Mniotype satura (Høstlærfly) Hans Brubak (30.08.2013)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) John Stenersen (29.08.2013)
Autographa buraetica (Gråbrunt metallfly) Eivind Nielsen (30.08.2013)
Amphipoea lucens (Myrstengelfly) Leiv Tommas Haugen (29.08.2013)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Olav Krogsæter (29.08.2013)
Xanthia icteritia (Blekt gulfly) Hans Brubak (29.08.2013)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Frode Falkenberg (28.08.2013)
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) Frode Falkenberg (28.08.2013)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Frode Falkenberg (28.08.2013)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Frode Falkenberg (28.08.2013)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Frode Falkenberg (28.08.2013)
Antitype chi (Chifly) Olav Krogsæter (28.08.2013)
Antitype chi (Chifly) Olav Krogsæter (28.08.2013)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Frode Falkenberg (26.08.2013)
Parastichtis suspecta (Rødlig løvfly) Frode Falkenberg (26.08.2013)
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) Olav Krogsæter (27.08.2013)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Leiv Tommas Haugen (27.08.2013)
Standfussiana lucernea (Mørkt klippefly) Svein Bekkum (27.08.2013)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Frode Falkenberg (25.08.2013)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Frode Falkenberg (21.08.2013)