Noctuidae (Owlet moths)
Tholera cespitis (Hedge Rustic) Kjell Mjølsnes (2014-09-03)
Cerastis rubricosa (Red Chestnut) Kjell Mjølsnes (2014-09-03)
Allophyes oxyacanthae (Green-brindled Crescent) Kjell Mjølsnes (2014-09-03)
Hoplodrina ambigua (Vine's Rustic) Kjetil Bekkeli og Håvar Hveding (2014-09-04)
Amphipoea sp. Turid og Jarle Bakken (2014-09-01)
Dasypolia templi (Brindled Ochre) Ola Moen (2014-09-03)
Tiliacea citrago (Orange Sallow) Kjell Mjølsnes (2014-09-02)
Noctuidae indet. (Owlet moths) Ola Moen (2014-09-02)
Noctua janthe (Lesser Broad-bordered Yellow) Kjetil Bekkeli og Håvar Hveding (2014-09-01)
Xanthia togata (Pink-barred Sallow) Kjetil Bekkeli og Håvar Hveding (2014-09-01)
Noctua comes (Lesser Yellow Underwing) Kjetil Bekkeli og Håvar Hveding (2014-09-01)
Agrotis segetum (Turnip Moth) Kjetil Bekkeli og Håvar Hveding (2014-09-01)
Agrotis exclamationis (Heart and Dart) Kjetil Bekkeli og Håvar Hveding (2014-09-01)
Agrochola helvola (Flounced Chestnut) Turid og Jarle Bakken (2014-08-31)
Agrochola helvola (Flounced Chestnut) Frode Falkenberg (2014-08-29)
Hydraecia micacea (Rosy Rustic) Turid og Jarle Bakken (2014-08-30)
Helotropha leucostigma (The Crescent) Ivar Stormo (2014-08-30)
Xestia c-nigrum (Setaceous Hebrew Character) Ivar Stormo (2014-08-30)
Mniotype satura Ivar Stormo (2014-08-30)
Enargia paleacea (Angle-striped Sallow) Ivar Stormo (2014-08-30)
Denticucullus pygmina (Small Wainscot) Ivar Stormo (2014-08-30)
Denticucullus pygmina (Small Wainscot) Ivar Stormo (2014-08-30)
Crypsedra gemmea (Cameo) Ivar Stormo (2014-08-30)
Tiliacea citrago (Orange Sallow) Ola Moen (2014-08-30)
Eupsilia transversa (The Satellite) Hans Brubak (2014-08-29)
Brachylomia viminalis (Minor Shoulder-knot) John Stenersen (2014-08-29)
Brachylomia viminalis (Minor Shoulder-knot) John Stenersen (2014-08-29)
Xylena solidaginis (Golden-rod Brindle) John Stenersen (2014-08-29)
Xylena solidaginis (Golden-rod Brindle) John Stenersen (2014-08-29)
Brachylomia viminalis (Minor Shoulder-knot) John Stenersen (2014-08-28)
Xestia xanthographa (Square-spot Rustic) Dag O. Bollingmo (2014-08-27)
Eugnorisma glareosa (Autumnal Rustic) Dag O. Bollingmo (2014-08-27)
Cerapteryx graminis (Antler Moth) Dag O. Bollingmo (2014-08-27)
Noctua pronuba (Large Yellow Underwing) Turid og Jarle Bakken (2014-08-27)
Agrochola helvola (Flounced Chestnut) Turid og Jarle Bakken (2014-08-27)
Agrochola helvola (Flounced Chestnut) Dag O. Bollingmo (2014-08-24)
Hydraecia micacea (Rosy Rustic) John Stenersen (2014-08-24)
Xanthia togata (Pink-barred Sallow) John Stenersen (2014-08-24)
Xanthia togata (Pink-barred Sallow) John Stenersen (2014-08-24)
Hydraecia micacea (Rosy Rustic) John Stenersen (2014-08-24)
Xanthia togata (Pink-barred Sallow) John Stenersen (2014-08-24)
Aporophyla nigra (Black Rustic) Olav Krogsæter (2014-08-23)
Graphiphora augur (Double Dart) Lars-Henrik Jensen (2014-07-30)
Crypsedra gemmea (Cameo) Dag O. Bollingmo (2014-08-23)
Agrochola circellaris (The Brick) Dag O. Bollingmo (2014-08-23)
Dasypolia templi (Brindled Ochre) Dag O. Bollingmo (2014-08-23)
Xestia xanthographa (Square-spot Rustic) Turid og Jarle Bakken (2014-08-09)
Apamea monoglypha (Dark Arches) Turid og Jarle Bakken (2014-08-09)