«Macro-heterocera» (Macro-moths)
Idaea deversaria Lucy Birgitte Liahjell (2023-06-29)
Camptogramma bilineata (Yellow Shell) Lucy Birgitte Liahjell (2023-06-27)
Autographa gamma (Silver Y) Lucy Birgitte Liahjell (2023-06-25)
Autographa gamma (Silver Y) Lucy Birgitte Liahjell (2023-06-25)
Autographa gamma (Silver Y) Lucy Birgitte Liahjell (2023-06-25)
Ematurga atomaria (Common Heath) Lucy Birgitte Liahjell (2023-06-22)
Ematurga atomaria (Common Heath) Lucy Birgitte Liahjell (2023-06-22)
Naenia typica (The Gothic) Alf Tore Mjøs (2023-06-29)
Biston betularia (Peppered Moth) Alf Tore Mjøs (2023-06-29)
Peribatodes rhomboidaria (Willow Beauty) Alf Tore Mjøs (2023-06-29)
Leucania comma (Shoulder-striped Wainscot) Alf Tore Mjøs (2023-06-29)
Diachrysia stenochrysis (Tutts Burnished Brass) Alf Tore Mjøs (2023-06-29)
Deilephila elpenor (Elephant Hawk-moth) Alf Tore Mjøs (2023-06-29)
Rivula sericealis (Straw Dot) Alf Tore Mjøs (2023-06-25)
Diachrysia chrysitis (Burnished Brass) Alf Tore Mjøs (2023-06-25)
Hydrelia flammeolaria (Small Yellow Wave) Alf Tore Mjøs (2023-06-12)
Pterostoma palpina (Pale Prominent) Alf Tore Mjøs (2023-06-12)
Notodonta dromedarius (Iron Prominent) Alf Tore Mjøs (2023-06-12)
Opisthograptis luteolata (Brimstone Moth) Alf Tore Mjøs (2023-06-12)
Apamea furva (The Confused) Alf Tore Mjøs (2023-06-12)
Ochropleura plecta (Flame Shoulder) Alf Tore Mjøs (2023-06-12)
Eupithecia exiguata (Mottled Pug) Alf Tore Mjøs (2023-06-12)
Xanthorhoe montanata (Silver-ground Carpet) Alf Tore Mjøs (2023-06-12)
Korscheltellus fusconebulosa (Map-winged Swift) Alf Tore Mjøs (2023-06-12)
Autographa pulchrina (Beautiful Golden Y) Alf Tore Mjøs (2023-06-12)
Apamea sordens (Rustic Shoulder-knot) Alf Tore Mjøs (2023-06-12)
Lacanobia thalassina (Pale-shouldered Brocade) Alf Tore Mjøs (2023-06-12)
Tethea or (Poplar Lutestring) Nils Rogn (2023-06-29)
Leucania comma (Shoulder-striped Wainscot) Nils Rogn (2023-06-27)
Lithophane socia (Pale Pinion) Nils Rogn (2023-06-04)
Thyatira batis (Peach-Blossom) Trude, Elgsæther (2023-06-29)
Mniotype adusta (Dark Brocade) Svein Sellevold Bekkum (2023-06-29)
Korscheltellus fusconebulosa (Map-winged Swift) Eivind Nielsen (2023-06-28)
Diarsia brunnea (Purple Clay) Øyvind Stickler (2023-06-26)
Laothoe populi (Poplar Hawk-moth) Øyvind Stickler (2023-06-26)
Laothoe populi (Poplar Hawk-moth) Øyvind Stickler (2023-06-26)
Epipsilia grisescens Øyvind Stickler (2023-06-26)
Eilema lurideola (Common Footman) Øyvind Stickler (2023-06-26)
Hydrelia sylvata (Waved Carpet) Øyvind Stickler (2023-06-26)
Hydrelia sylvata (Waved Carpet) Øyvind Stickler (2023-06-26)
Autographa gamma (Silver Y) Øyvind Stickler (2023-06-26)
Autographa gamma (Silver Y) Øyvind Stickler (2023-06-26)
Pyrrhia umbra (Bordered Sallow) Øyvind Stickler (2023-06-26)
Pasiphila rectangulata (Green Pug) Øyvind Stickler (2023-06-26)
Anticollix sparsata Øyvind Stickler (2023-06-26)
Cidaria fulvata (Barred Yellow) Øyvind Stickler (2023-06-26)
Macaria alternata (Sharp-angled Peacock) Øyvind Stickler (2023-06-26)
Macaria alternata (Sharp-angled Peacock) Øyvind Stickler (2023-06-26)