Tortricidae (Viklere)
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) Trond Einar Brobakk (03.07.2012)
Pseudohermenias abietana (Grannålvikler) Trond Einar Brobakk (03.07.2012)
Apotomis sororculana (Krattløvvikler) Trond Einar Brobakk (03.07.2012)
Tortrix viridana (Grønn eikevikler) Øyvind Stickler (20.07.2012)
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) Nils Rogn (19.07.2012)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Svein Bekkum (19.07.2012)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Trond Einar Brobakk (28.06.2012)
Celypha rivulana (Serpentinprydvikler) Kjell Tore Vogsland (15.07.2012)
Celypha rufana (Karminprydvikler) Kjell Tore Vogsland (15.07.2012)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Olav Krogsæter (19.07.2012)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Øyvind Stickler (18.07.2012)
Archips podana (Stor fruktvikler) Øyvind Stickler (17.07.2012)
Zeiraphera griseana (Bartrekveldvikler) Even Mjaaland (15.07.2012)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Ola Moen (12.07.2012)
Ditula angustiorana (Barlindvikler) Even Mjaaland (15.07.2012)
Ditula angustiorana (Barlindvikler) Even Mjaaland (15.07.2012)
Ditula angustiorana (Barlindvikler) Even Mjaaland (15.07.2012)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Lars-Henrik Jensen (14.07.2012)
Cochylis flaviciliana (Karminpraktvikler) Even Mjaaland (10.07.2012)
Aethes rutilana (Einerpraktvikler) Even Mjaaland (10.07.2012)
Thiodia citrana (Sitronvikler) Even Mjaaland (10.07.2012)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Even Mjaaland (10.07.2012)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Øyvind Stickler (14.07.2012)
Apotomis semifasciana (Grå løvvikler) Øyvind Stickler (14.07.2012)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Olav Krogsæter (14.07.2012)
Eucosma lacteana (Hvit engvikler) Kjell Tore Vogsland (07.07.2012)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Kjell Tore Vogsland (12.07.2012)
Thiodia citrana (Sitronvikler) Kjell Tore Vogsland (12.07.2012)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Kjell Tore Vogsland (11.07.2012)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Olav Krogsæter (13.07.2012)
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) Olav Krogsæter (12.07.2012)
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) Olav Krogsæter (12.07.2012)
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) Olav Krogsæter (11.07.2012)
Apotomis sauciana (Mørk løvvikler) Olav Krogsæter (11.07.2012)
Gypsonoma nitidulana (Grå kvistvikler) Olav Krogsæter (11.07.2012)
Celypha siderana (Spireaprydvikler) Even Mjaaland (12.07.2012)
Celypha siderana (Spireaprydvikler) Even Mjaaland (12.07.2012)
Dichrorampha sp. Even Mjaaland (09.06.2012)
Celypha siderana (Spireaprydvikler) Even Mjaaland (11.07.2012)
Notocelia rosaecolana (Blek rosevikler) Even Mjaaland (11.07.2012)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Kjell Mjølsnes (09.07.2012)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Kjell Mjølsnes (09.07.2012)
Eupoecilia sanguisorbana (Blodtoppraktvikler) Kjell Mjølsnes (09.07.2012)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Øyvind Stickler (11.07.2012)
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) Øyvind Stickler (11.07.2012)
Archips xylosteana (Spraglet bjellevikler) Øyvind Stickler (11.07.2012)
Enarmonia formosana (Barkvikler) Even Mjaaland (09.07.2012)
Choristoneura hebenstreitella (Olivenbrun bladvikler) Even Mjaaland (09.07.2012)