Tortricidae (Viklere)
Agapeta hamana (Vinkelpraktvikler) Eli Gates (17.07.2016)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) Eli Gates (17.07.2016)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Anders Lundberg (24.07.2016)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Anders Lundberg (24.07.2016)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Anders Lundberg (23.07.2016)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Anders Lundberg (23.07.2016)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Anders Lundberg (22.07.2016)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Anders Lundberg (22.07.2016)
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) Nils Rogn (25.07.2016)
Dichrorampha acuminatana (Spissvinget rotvikler) Nils Rogn (13.07.2016)
Aphelia viburniana (Heibladvikler) John Grønning (31.07.2016)
Cochylimorpha alternana (Knoppurtpraktvikler) John Stenersen (30.07.2016)
Dichrorampha simpliciana (Burotvikler) John Stenersen (29.07.2016)
Eucosma cana (Tistelengvikler) John Stenersen (29.07.2016)
Archips rosana (Brun bjellevikler) John Stenersen (29.07.2016)
Agapeta zoegana (Ringpraktvikler) John Stenersen (29.07.2016)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) John Stenersen (29.07.2016)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) John Stenersen (29.07.2016)
Cochylimorpha alternana (Knoppurtpraktvikler) John Stenersen (29.07.2016)
Falseuncaria degreyana (Smalbåndpraktvikler) John Stenersen (29.07.2016)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Turid og Jarle Bakken (27.07.2016)
Epinotia cruciana (Rødflekket kveldvikler) John Grønning (26.07.2016)
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) John Grønning (26.07.2016)
Eupoecilia sanguisorbana (Blodtoppraktvikler) John Grønning (26.07.2016)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) Ivar Stormo (25.07.2016)
Dichrorampha petiverella (Hesteskorotvikler) Ivar Stormo (24.07.2016)
Pandemis dumetana (Bjørnebærbladvikler) Ivar Stormo (24.07.2016)
Dichrorampha petiverella (Hesteskorotvikler) Ivar Stormo (24.07.2016)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Ivar Stormo (21.07.2016)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Ivar Stormo (21.07.2016)
Celypha rufana (Karminprydvikler) Ivar Stormo (20.07.2016)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Ivar Stormo (20.07.2016)
Apotomis inundana (Ospeløvvikler) Ivar Stormo (20.07.2016)
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) Ivar Stormo (19.07.2016)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Anders Lundberg (16.07.2016)
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) Anders Lundberg (15.07.2016)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Anders Lundberg (12.07.2016)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Michael Fredriksen (24.07.2016)
Epinotia cinereana/nisella Michael Fredriksen (24.07.2016)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Michael Fredriksen (24.07.2016)
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) Michael Fredriksen (23.07.2016)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) Ivar Stormo (17.07.2016)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) Ivar Stormo (17.07.2016)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Ivar Stormo (17.07.2016)
Aethes margaritana (Gullpraktvikler) Ivar Stormo (15.07.2016)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Ivar Stormo (15.07.2016)
Spilonota ocellana (Epleknoppvikler) Ivar Stormo (15.07.2016)
Spilonota ocellana (Epleknoppvikler) Ivar Stormo (15.07.2016)