«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Øyvind Stickler (12.07.2023)
Celypha striana (Løvetannprydvikler) Øyvind Stickler (12.07.2023)
Paratalanta hyalinalis (Knoppurtengmott) Ole Terland (08.07.2023)
Scoparia ambigualis (Junimosemott) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Scoparia ambigualis (Junimosemott) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Anania hortulata (Nesleengmott) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Oegoconia deauratella Øyvind Stickler (07.07.2023)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Svein Sellevold Bekkum (28.06.2023)
Incurvaria oehlmanniella Svein Sellevold Bekkum (28.06.2023)
Gracillaria syringella (Syrinminérmøll) Svein Sellevold Bekkum (27.06.2023)
Gracillaria syringella (Syrinminérmøll) Svein Sellevold Bekkum (27.06.2023)
Scoparia ambigualis (Junimosemott) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Argyresthia conjugella (Rognebærmøll) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Ostrinia nubilalis (Maispyralide) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Hellinsia didactylites (Grå svevefjærmøll) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) John Stenersen (14.06.2023)
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) John Stenersen (14.06.2023)
Notocelia incarnatana (Prydrosevikler) John Stenersen (14.06.2023)
Notocelia incarnatana (Prydrosevikler) John Stenersen (14.06.2023)
Aphomia sociella (Humlebolvoksmott) John Stenersen (14.06.2023)
Aphomia sociella (Humlebolvoksmott) John Stenersen (14.06.2023)
Glyphipterix simpliciella Leiv Tommas Haugen (13.06.2023)
Gracillaria syringella (Syrinminérmøll) Leiv Tommas Haugen (13.06.2023)
Hypochalcia ahenella (Bakkesmalmott) John Stenersen (08.06.2023)
Glyphipterix simpliciella Leiv Tommas Haugen (08.06.2023)
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) John Stenersen (06.06.2023)
Parornix anglicella Leiv Tommas Haugen (04.06.2023)
Nematopogon pilella Leiv Tommas Haugen (25.05.2023)
Capua vulgana (Skogbåndvikler) Leiv Tommas Haugen (25.05.2023)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Leiv Tommas Haugen (25.05.2023)
Coleophora otidipennella Leiv Tommas Haugen (25.05.2023)
Mompha locupletella Nils Rogn (12.08.2022)
Epinotia cruciana (Rødflekket kveldvikler) Nils Rogn (12.08.2022)
Caloptilia suberinella Nils Rogn (12.08.2022)
Crambus ericella (Lyngheinebbmott) Nils Rogn (12.08.2022)