Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Naenia typica (Nettfly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Plusia putnami (Kortstreket metallfly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Cosmia trapezina (Gult rovfly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Helotropha leucostigma (Brunt sumpfly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Mesapamea sp. (Grasengfly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Amphipoea sp. (Stengelfly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Noctua interjecta (Brunt båndfly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Noctua comes (Variabelt båndfly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Xestia baja (Kantplettbakkefly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) | | 20.11.2023 | 13.08.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Autographa gamma (Gammafly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Axylia putris (Dobbeltpunktfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Caradrina morpheus (Brunt urtefly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Diachrysia stenochrysis (Mindre båndmetallfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Diarsia mendica (Skogteglfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Graphiphora augur (Krattfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Naenia typica (Nettfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Oligia fasciuncula (Rødgult engfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Plusia putnami (Kortstreket metallfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Photedes minima (Sølvbunkefly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Diarsia florida (Engteglfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Parascotia fuliginaria (Kjukefly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea monoglypha (Stort engfly) | | 19.11.2023 | 09.07.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Diachrysia stenochrysis (Mindre båndmetallfly) | | 19.11.2023 | 29.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Acronicta leporina (Hvitt kveldfly) | | 19.11.2023 | 29.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) | | 19.11.2023 | 29.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea crenata (Kileengfly) | | 19.11.2023 | 29.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea sordens (Åkerengfly) | | 19.11.2023 | 29.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea unanimis (Rørengfly) | | 19.11.2023 | 29.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) | | 19.11.2023 | 29.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Axylia putris (Dobbeltpunktfly) | | 19.11.2023 | 29.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |