Tortricidae (Viklere)
Aethes deutschiana (Fjellpraktvikler) Alf Tore Mjøs (30.06.2007)
Notocelia rosaecolana (Blek rosevikler) Even Mjaaland (25.06.2009)
Celypha siderana (Spireaprydvikler) Even Mjaaland (29.06.2009)
Pristerognatha penthinana (Springfrøvikler) Kjell Tore Vogsland (06.06.2009)
Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler) Kjell Tore Vogsland (19.06.2009)
Rhyacionia pinivorana (Brun furuskuddvikler) Kjell Tore Vogsland (16.06.2009)
Epinotia rubiginosana (Furukveldvikler) Kjell Tore Vogsland (16.06.2009)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Alf Tore Mjøs (29.06.2009)
Bactra furfurana (Båndsumpvikler) Alf Tore Mjøs (29.06.2009)
Cydia succedana (Tiriltungeglansvikler) Alf Tore Mjøs (29.06.2009)
Ancylis subarcuana (Viersigdvikler) Alf Tore Mjøs (27.06.2009)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) Alf Tore Mjøs (26.06.2009)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Alf Tore Mjøs (26.06.2009)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Alf Tore Mjøs (26.06.2009)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Alf Tore Mjøs (20.06.2009)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Alf Tore Mjøs (13.06.2009)
Epiblema scutulana (Tistelstengelvikler) Alf Tore Mjøs (13.06.2009)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Alf Tore Mjøs (13.06.2009)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Alf Tore Mjøs (13.06.2009)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Alf Tore Mjøs (13.06.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Alf Tore Mjøs (13.06.2009)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Alf Tore Mjøs (13.06.2009)
Epiblema sticticana (Hestehovstengelvikler) Kjell Tore Vogsland (27.06.2009)
Ancylis laetana (Ospesigdvikler) Kjell Tore Vogsland (21.06.2009)
Eriopsela quadrana (Månevikler) Kjell Tore Vogsland (21.06.2009)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Kjell Tore Vogsland (15.06.2009)
Dichrorampha obscuratana (Olivenrotvikler) Kjell Tore Vogsland (10.06.2009)
Pseudohermenias abietana (Grannålvikler) Kjell Tore Vogsland (13.06.2009)
Stictea mygindiana (Tyttebærprydvikler) Kjell Tore Vogsland (09.06.2009)
Dichrorampha plumbagana (Ryllikrotvikler) Kjell Tore Vogsland (08.06.2009)
Ptycholoma lecheana (Blybladvikler) Kjell Tore Vogsland (22.06.2009)
Dichrorampha agilana (Dvergrotvikler) Kjell Tore Vogsland (18.06.2009)
Eucosma aspidiscana (Mørk gullrisengvikler) Kjell Tore Vogsland (05.06.2009)
Apotomis infida (Båndløvvikler) Kjell Tore Vogsland (30.06.2009)
Gypsonoma sociana (Ospekvistvikler) Kjell Tore Vogsland (30.06.2009)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Kjell Mjølsnes (20.06.2009)
Eucosmomorpha albersana (Vivendelvikler) Kjell Mjølsnes (20.06.2009)
Eucosmomorpha albersana (Vivendelvikler) Kjell Mjølsnes (20.06.2009)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Kjell Mjølsnes (20.06.2009)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Trond Einar Brobakk (25.06.2009)
Aethes margaritana (Gullpraktvikler) Lars Erik Johannessen (15.06.2009)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Lars Erik Johannessen (29.06.2009)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Lars Erik Johannessen (29.06.2009)
Phalonidia manniana (Myntepraktvikler) Alf Tore Mjøs (30.06.2009)
Bactra furfurana (Båndsumpvikler) Alf Tore Mjøs (30.06.2009)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Michael Fredriksen (22.06.2009)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Michael Fredriksen (22.06.2009)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) John Grønning (30.06.2009)
Pseudohermenias abietana (Grannålvikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Enarmonia formosana (Barkvikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Archips podana (Stor fruktvikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Epinotia nanana (Liten grankveldvikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Pål Mølnvik (30.06.2009)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Egil Frantzen (23.06.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Egil Frantzen (23.06.2009)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Egil Frantzen (23.06.2009)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Frode Falkenberg (28.06.2009)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Frode Falkenberg (28.06.2009)
Celypha rurestrana (Sveveprydvikler) Kjell Mjølsnes (28.06.2009)
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) Kjell Mjølsnes (27.06.2009)
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) Kjell Mjølsnes (27.06.2009)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Kjell Mjølsnes (27.06.2009)
Gypsonoma nitidulana (Grå kvistvikler) Kjell Mjølsnes (28.06.2009)
Apotomis sauciana (Mørk løvvikler) Kjell Mjølsnes (28.06.2009)
Apotomis sauciana (Mørk løvvikler) Kjell Mjølsnes (28.06.2009)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Kjell Mjølsnes (28.06.2009)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Kjell Mjølsnes (28.06.2009)
Gypsonoma nitidulana (Grå kvistvikler) Kjell Mjølsnes (28.06.2009)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Egil Frantzen (22.06.2009)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Frode Falkenberg (27.06.2009)
Epiblema cirsiana/scutulana/sticticana Trond Einar Brobakk (24.06.2009)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Trond Einar Brobakk (24.06.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Kjell Mjølsnes (25.06.2009)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Kjell Mjølsnes (25.06.2009)
Celypha cespitana (Engprydvikler) John Grønning (25.06.2009)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Kjell Mjølsnes (24.06.2009)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Kristian Hassel (04.06.2009)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Kjell Mjølsnes (23.06.2009)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Leiv Tommas Haugen (23.06.2009)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Leiv Tommas Haugen (23.06.2009)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Kjell Mjølsnes (22.06.2009)
Cydia succedana (Tiriltungeglansvikler) Kjell Mjølsnes (22.06.2009)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Pål Mølnvik (22.06.2009)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Pål Mølnvik (22.06.2009)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Kjell Mjølsnes (21.06.2009)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Kjell Mjølsnes (21.06.2009)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Frode Falkenberg (21.06.2009)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Frode Falkenberg (16.06.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Michael Fredriksen (16.06.2009)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Michael Fredriksen (16.06.2009)
Clepsis senecionana (Rustbladvikler) Olav Krogsæter (14.06.2009)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Michael Fredriksen (13.06.2009)