«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Monopis weaverella (Gulflekkreirmøll) Eli Gates (23.06.2016)
Retinia resinella (Kvaevikler) Leiv Tommas Haugen (28.06.2016)
Oecophora bractella Even Mjaaland (30.06.2016)
Oecophora bractella Even Mjaaland (29.06.2016)
Gypsonoma dealbana (Eikekvistvikler) Even Mjaaland (29.06.2016)
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) Even Mjaaland (29.06.2016)
Epinotia abbreviana (Almekveldvikler) Even Mjaaland (29.06.2016)
Oecophora bractella Even Mjaaland (26.06.2016)
Diplodoma laichartingella Even Mjaaland (21.06.2016)
Epinotia rubiginosana (Furukveldvikler) Even Mjaaland (19.06.2016)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Even Mjaaland (19.06.2016)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Even Mjaaland (19.06.2016)
Elachista luticomella Even Mjaaland (19.06.2016)
Denisia similella Even Mjaaland (19.06.2016)
Ostrinia nubilalis (Maispyralide) Even Mjaaland (19.06.2016)
Celypha rurestrana (Sveveprydvikler) Even Mjaaland (19.06.2016)
Coleophora gallipennella (Stor lakrismjeltsekkmøll) Even Mjaaland (19.06.2016)
Olethreutes arcuella (Okerprydvikler) Even Mjaaland (18.06.2016)
Coleophora gallipennella (Stor lakrismjeltsekkmøll) Even Mjaaland (18.06.2016)
Taleporia tubulosa (Sigarsekkspinner) Even Mjaaland (18.06.2016)
Stigmella assimilella Even Mjaaland (18.06.2016)
Hedya dimidiana (Brun fugleskittvikler) Even Mjaaland (18.06.2016)
Tinea trinotella (Punktreirmøll) Even Mjaaland (18.06.2016)
Oecophora bractella Even Mjaaland (18.06.2016)
Choristoneura hebenstreitella (Olivenbrun bladvikler) Even Mjaaland (18.06.2016)
Denisia similella Even Mjaaland (18.06.2016)
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) Even Mjaaland (18.06.2016)
Nemophora degeerella Even Mjaaland (18.06.2016)
Diasemia reticularis (Beiteengmott) Leiv Tommas Haugen (23.06.2016)
Oxyptilus parvidactyla (Brun svevefjærmøll) Leiv Tommas Haugen (23.06.2016)
Diplodoma laichartingella Even Mjaaland (14.06.2016)
Diplodoma laichartingella Even Mjaaland (14.06.2016)
Phyllonorycter hilarella Even Mjaaland (13.06.2016)
Caryocolum cassella Leiv Tommas Haugen (23.06.2016)
Gypsonoma nitidulana (Grå kvistvikler) Nils Rogn (30.06.2016)
Taleporia tubulosa (Sigarsekkspinner) Nils Rogn (30.06.2016)
Coleophora sp. Nils Rogn (24.06.2016)
Chionodes continuella Leiv Tommas Haugen (25.06.2016)
Phyllonorycter emberizaepennella Even Mjaaland (06.06.2016)
Tischeria ekebladella (Eikeminérmøll) Even Mjaaland (06.06.2016)
Glyphipterix bergstraesserella Even Mjaaland (06.06.2016)
Phyllonorycter heegeriella Even Mjaaland (06.06.2016)
Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Michael Fredriksen (25.06.2016)
Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Michael Fredriksen (25.06.2016)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Michael Fredriksen (25.06.2016)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Michael Fredriksen (25.06.2016)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Michael Fredriksen (25.06.2016)
Aphelia viburniana (Heibladvikler) John Grønning (29.06.2016)
Pleurota bicostella John Grønning (29.06.2016)
Argyresthia pygmaeella John Grønning (29.06.2016)
Glyphipterix thrasonella John Grønning (29.06.2016)
Helcystogramma rufescens John Grønning (29.06.2016)
Coleophora sp. John Grønning (29.06.2016)
Coleophora sp. John Grønning (29.06.2016)
Phyllonorycter froelichiella Even Mjaaland (03.06.2016)
Epinotia signatana (Heggekveldvikler) Anders Lundberg (28.06.2016)
Bryotropha sp. Anders Lundberg (28.06.2016)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Anders Lundberg (28.06.2016)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Sveinung Sigbjørnsen (17.06.2016)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Sveinung Sigbjørnsen (17.06.2016)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Anders Lundberg (27.06.2016)
Elachista pullicomella Kjell Mjølsnes (19.06.2016)
Monopis obviella (Gullkantreirmøll) Kjell Mjølsnes (18.06.2016)
Cydia pomonella (Epleglansvikler) Kjell Mjølsnes (18.06.2016)
Borkhausenia minutella Kjell Mjølsnes (18.06.2016)
Myelois circumvoluta (Prikksmalmott) Kjell Mjølsnes (19.06.2016)
Grapholita pallifrontana (Lakrismjeltfrøvikler) Kjell Mjølsnes (19.06.2016)
Bucculatrix frangutella Kjell Mjølsnes (18.06.2016)
Hypercallia citrinalis Kjell Mjølsnes (19.06.2016)
Aethes dilucidana (Kvannpraktvikler) Kjell Mjølsnes (20.06.2016)
Aristotelia brizella Kjell Mjølsnes (20.06.2016)
Aethes margaritana (Gullpraktvikler) Kjell Mjølsnes (18.06.2016)
Tinea semifulvella (Rødgul reirmøll) Ivar Stormo (26.06.2016)
Anania fuscalis (Marimjelleengmott) Dag O. Bollingmo (25.06.2016)
Bactra furfurana (Båndsumpvikler) Alf Tore Mjøs (24.06.2016)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Anders Lundberg (26.06.2016)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Anders Lundberg (26.06.2016)
Mompha lacteella Anders Lundberg (26.06.2016)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Anders Lundberg (26.06.2016)
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) Anders Lundberg (25.06.2016)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Anders Lundberg (25.06.2016)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Anders Lundberg (25.06.2016)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Anders Lundberg (24.06.2016)
Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler) Anders Lundberg (24.06.2016)
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) Anders Lundberg (24.06.2016)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Anders Lundberg (24.06.2016)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Anders Lundberg (24.06.2016)
Bryotropha terrella Anders Lundberg (23.06.2016)
Incurvaria pectinea Anders Lundberg (23.06.2016)
Crambus perlella (Sølvnebbmott) Anders Lundberg (23.06.2016)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Anders Lundberg (23.06.2016)
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) Anders Lundberg (22.06.2016)
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) Anders Lundberg (22.06.2016)
Bryotropha terrella Anders Lundberg (22.06.2016)
Bryotropha terrella Anders Lundberg (22.06.2016)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) Anders Lundberg (21.06.2016)