Tortricidae (Viklere)
Archips xylosteana (Spraglet bjellevikler) Frode Falkenberg (11.07.2013)
Notocelia trimaculana (Mørk rosevikler) Frode Falkenberg (11.07.2013)
Phtheochroa vulneratana (Fjellengpraktvikler) Pål Mølnvik (07.07.2013)
Dichrorampha petiverella (Hesteskorotvikler) Alf Tore Mjøs (17.07.2013)
Cochylis flaviciliana (Karminpraktvikler) Alf Tore Mjøs (23.07.2013)
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) Alf Tore Mjøs (23.07.2013)
Epinotia cruciana (Rødflekket kveldvikler) Alf Tore Mjøs (22.07.2013)
Eupoecilia sanguisorbana (Blodtoppraktvikler) Alf Tore Mjøs (22.07.2013)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Even Mjaaland (23.07.2013)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Sissel og Nigel Goodgame (21.07.2013)
Archips podana (Stor fruktvikler) John Skartveit (20.07.2013)
Acleris umbrana (Heggflatvikler) John Skartveit (20.07.2013)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) John Skartveit (18.07.2013)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) John Skartveit (18.07.2013)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) John Skartveit (18.07.2013)
Phalonidia manniana (Myntepraktvikler) John Skartveit (18.07.2013)
Archips oporana (Furubjellevikler) Frode Falkenberg (24.07.2013)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Turid og Jarle Bakken (30.07.2013)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Olav Krogsæter (31.07.2013)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Olav Krogsæter (31.07.2013)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Olav Krogsæter (31.07.2013)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Olav Krogsæter (31.07.2013)
Archips oporana (Furubjellevikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2013)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Alf Tore Mjøs (25.07.2013)
Lobesia littoralis (Strandskuddvikler) Jørn Roger Gustad (18.07.2013)
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) Jørn Roger Gustad (18.07.2013)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Jeff Blincow (31.07.2013)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Jeff Blincow (31.07.2013)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Jeff Blincow (31.07.2013)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) John Stenersen (30.07.2013)
Agapeta zoegana (Ringpraktvikler) John Stenersen (30.07.2013)
Archips rosana (Brun bjellevikler) John Stenersen (30.07.2013)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) John Stenersen (30.07.2013)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) John Stenersen (30.07.2013)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) John Stenersen (30.07.2013)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Nils Rogn (30.07.2013)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Nils Rogn (28.07.2013)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Hans Brubak (29.07.2013)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Jeff Blincow (28.07.2013)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Jeff Blincow (28.07.2013)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Jeff Blincow (28.07.2013)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) John Stenersen (27.07.2013)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Svein Bekkum (29.07.2013)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Hans Brubak (28.07.2013)
Epagoge grotiana (Rustbåndvikler) Nils Rogn (23.07.2013)
Apotomis infida (Båndløvvikler) Nils Rogn (23.07.2013)
Apotomis infida (Båndløvvikler) Nils Rogn (23.07.2013)
Hedya atropunctana (Rosa fugleskittvikler) Nils Rogn (20.07.2013)