Tortricidae (Viklere)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Nils Rogn (16.06.2014)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Lysana Robinson (06.06.2014)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Lysana Robinson (06.06.2014)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Lysana Robinson (06.06.2014)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Lysana Robinson (06.06.2014)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Lysana Robinson (06.06.2014)
Acleris comariana (Jordbærflatvikler) Lysana Robinson (06.06.2014)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Lysana Robinson (06.06.2014)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Lysana Robinson (06.06.2014)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Lysana Robinson (05.06.2014)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Lysans Robinson (05.06.2014)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Lysana Robinson (05.06.2014)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Lysana Robinson (05.06.2014)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Lysana Robinson (05.06.2014)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Lysana Robinson (05.06.2014)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Lysana Robinson (05.06.2014)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Lysana Robinson (04.06.2014)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Lysana Robinson (04.06.2014)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Sissel og Nigel Goodgame (04.06.2014)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Lysana Robinson (04.06.2014)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Sissel og Nigel Goodgame (04.06.2014)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Lysana Robinson (04.06.2014)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Lysana Robinson (04.06.2014)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Lysana Robinson (04.06.2014)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Lysana Robinson (03.06.2014)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Lysana Robinson (03.06.2014)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Lysana Robinson (03.06.2014)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Nils Rogn (11.06.2014)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Nils Rogn (11.06.2014)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Nils Rogn (11.06.2014)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Nils Rogn (11.06.2014)
Apotomis sororculana (Krattløvvikler) Nils Rogn (11.06.2014)
Hedya pruniana (Liten fugleskittvikler) Even Mjaaland (30.06.2014)
Olethreutes arcuella (Okerprydvikler) Even Mjaaland (30.06.2014)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Even Mjaaland (30.06.2014)
Grapholita orobana (Vikkefrøvikler) Even Mjaaland (30.06.2014)
Dichrorampha vancouverana (Oker rotvikler) Even Mjaaland (30.06.2014)
Dichrorampha petiverella (Hesteskorotvikler) Even Mjaaland (30.06.2014)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Even Mjaaland (30.06.2014)
Zeiraphera isertana (Eikekveldvikler) Even Mjaaland (30.06.2014)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Even Mjaaland (30.06.2014)
Epinotia abbreviana (Almekveldvikler) Even Mjaaland (30.06.2014)
Eupoecilia ambiguella (Trollheggpraktvikler) Even Mjaaland (29.06.2014)
Archips podana (Stor fruktvikler) Even Mjaaland (29.06.2014)
Epinotia abbreviana (Almekveldvikler) Even Mjaaland (29.06.2014)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Dag O. Bollingmo (30.06.2014)
Celypha siderana (Spireaprydvikler) Frode Falkenberg (30.06.2014)
Aethes dilucidana (Kvannpraktvikler) Kjell Mjølsnes (26.06.2014)
Hedya pruniana (Liten fugleskittvikler) Kjell Mjølsnes (26.06.2014)
Phalonidia gilvicomana (Skogsalatpraktvikler) Kjell Mjølsnes (22.06.2014)
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) Michael Fredriksen (28.06.2014)
Ditula angustiorana (Barlindvikler) Michael Fredriksen (28.06.2014)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Michael Fredriksen (28.06.2014)
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) Michael Fredriksen (28.06.2014)
Epagoge grotiana (Rustbåndvikler) Nils Rogn (09.06.2014)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Michael Fredriksen (26.06.2014)
Epinotia abbreviana (Almekveldvikler) Even Mjaaland (23.06.2014)
Epinotia abbreviana (Almekveldvikler) Even Mjaaland (23.06.2014)
Epinotia abbreviana (Almekveldvikler) Even Mjaaland (23.06.2014)
Eudemis porphyrana (Heggerullvikler) Even Mjaaland (23.06.2014)
Ancylis laetana (Ospesigdvikler) Even Mjaaland (22.06.2014)
Rhyacionia pinivorana (Brun furuskuddvikler) Even Mjaaland (22.06.2014)
Archips xylosteana (Spraglet bjellevikler) Even Mjaaland (22.06.2014)
Epinotia abbreviana (Almekveldvikler) Even Mjaaland (22.06.2014)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Michael Fredriksen (24.06.2014)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Michael Fredriksen (24.06.2014)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Alf Tore Mjøs (21.06.2014)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Michael Fredriksen (21.06.2014)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Michael Fredriksen (21.06.2014)
Epinotia nanana (Liten grankveldvikler) Michael Fredriksen (21.06.2014)
Notocelia rosaecolana (Blek rosevikler) Frode Falkenberg (20.06.2014)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Frode Falkenberg (20.06.2014)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Olav Krogsæter (18.06.2014)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Olav Krogsæter (18.06.2014)
Epinotia abbreviana (Almekveldvikler) Even Mjaaland (17.06.2014)
Epinotia rubiginosana (Furukveldvikler) Even Mjaaland (16.06.2014)
Epinotia fraternana (Kobberkveldvikler) Even Mjaaland (16.06.2014)
Cydia coniferana (Furubarkglansvikler) Even Mjaaland (16.06.2014)
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) Even Mjaaland (14.06.2014)
Rhyacionia pinivorana (Brun furuskuddvikler) Even Mjaaland (14.06.2014)
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) Michael Fredriksen (13.06.2014)
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) Michael Fredriksen (13.06.2014)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Olav Krogsæter (17.06.2014)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Ivar Stormo (15.06.2014)
Cochylis pallidana (Blåmunkepraktvikler) Ivar Stormo (15.06.2014)
Aethes cnicana (Tistelpraktvikler) Ivar Stormo (15.06.2014)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Dag O. Bollingmo (15.06.2014)
Grapholita pallifrontana (Lakrismjeltfrøvikler) Even Mjaaland (08.06.2014)
Olethreutes arcuella (Okerprydvikler) Even Mjaaland (07.06.2014)
Clepsis spectrana (Sumpbladvikler) Leiv Tommas Haugen (13.06.2014)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Frode Falkenberg (12.06.2014)
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) Frode Falkenberg (12.06.2014)
Eupoecilia ambiguella (Trollheggpraktvikler) Frode Falkenberg (12.06.2014)
Apotomis sororculana (Krattløvvikler) Frode Falkenberg (12.06.2014)
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) Frode Falkenberg (12.06.2014)
Gypsonoma sociana (Ospekvistvikler) Leiv Tommas Haugen (12.06.2014)