Ipimorphinae
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Trond Einar Brobakk (12.08.2009)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Trond Einar Brobakk (09.08.2009)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) Alf Tore Mjøs (08.08.2009)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Alf Tore Mjøs (08.08.2009)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Alf Tore Mjøs (08.08.2009)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Pål Mølnvik (11.08.2009)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Svein Bekkum (09.08.2009)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Lars Erik Johannessen (07.08.2009)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) Kjell mjølsnes (07.08.2009)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Marte Falkenberg (19.07.2009)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Kjell Mjølsnes (04.08.2009)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Olav Krogsæter (26.07.2009)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Svein Bekkum (23.07.2009)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Michael Fredriksen (21.07.2009)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Lars Erik Johannessen (17.07.2009)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Svein Bekkum (15.07.2009)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Pål Mølnvik (14.07.2009)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Svein Bekkum (13.07.2009)
Hoplodrina sp. Alf Tore Mjøs (12.06.2009)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Lars Erik Johannessen (08.07.2009)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Lars Erik Johannessen (04.07.2009)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Svein Bekkum (04.07.2009)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Svein Bekkum (04.07.2009)
Oligia fasciuncula (Rødgult engfly) Frode Falkenberg (02.07.2009)
Oligia fasciuncula (Rødgult engfly) Egil Frantzen (28.06.2009)
Oligia fasciuncula (Rødgult engfly) Olav Krogsæter (30.06.2009)
Oligia fasciuncula (Rødgult engfly) Kjell Mjølsnes (25.06.2009)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Michael Fredriksen (09.06.2009)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Svein Bekkum (14.05.2009)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Egil Frantzen (16.06.2007)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2008)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2008)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Kjell Mjølsnes (30.04.2009)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Alf Tore Mjøs (16.04.2009)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Alf Tore Mjøs (15.04.2009)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Frode Falkenberg (10.04.2009)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Svein Bekkum (09.04.2009)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Alf Tore Mjøs (02.04.2009)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Frode Falkenberg (03.04.2009)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) Alf Tore Mjøs (15.08.2008)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) Alf Tore Mjøs (15.08.2008)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) Alf Tore Mjøs (12.08.2008)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Leiv Tommas Haugen (20.03.2009)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Alf Tore Mjøs (25.07.2008)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Trond Einar Brobakk (30.08.2008)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Leiv Tommas Haugen (06.03.2009)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Svein Bekkum (09.08.2008)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Svein Bekkum (31.07.2008)