Lygephila pastinum (Engvikkefly) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Peribatodes secundaria (Fjærbarkmåler) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xanthorhoe ferrugata (Flekkbåndmåler) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Elophila nymphaeata (Flekkdammott) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Idaea dimidiata (Flekkengmåler) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crypsedra gemmea (Flekkfly) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Amphipoea sp. (Stengelfly) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Falcaria lacertinaria (Fliksigdvinge) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pyralis farinalis (Forrådshalmmott) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Assara terebrella (Granfrøsmalmott) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epirrhoe alternata (Grå mauremåler) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eilema lutarella (Gul lavspinner) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cosmia trapezina (Gult rovfly) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eulithis prunata (Hagebærmåler) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Helcystogramma rufescens | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cabera pusaria (Hvit sankthansmåler) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mesotype didymata (Hvitveislundmåler) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia baja (Kantplettbakkefly) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Catoptria falsella (Klippenebbmott) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gnophos obfuscata (Klipperingmåler) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cochylis atricapitana (Landøydapraktvikler) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pyralis farinalis (Forrådshalmmott) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lasiommata megera (Sørringvinge) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Bøenseter (Aremark, Østfold) | |
Aglais urticae (Neslesommerfugl) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Bøenseter (Aremark, Østfold) | |
Argynnis paphia (Keiserkåpe) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Bøenseter (Aremark, Østfold) | |
Polygonia c-album (Hvit c) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Bøenseter (Aremark, Østfold) | |
Pieris napi (Rapssommerfugl) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Bøenseter (Aremark, Østfold) | |
Issoria lathonia (Sølvkåpe) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Bøenseter (Aremark, Østfold) | |
Nymphalis antiopa (Sørgekåpe) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Bøenseter (Aremark, Østfold) | |
Vanessa cardui (Tistelsommerfugl) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Bøenseter (Aremark, Østfold) | |
Erebia ligea (Fløyelsringvinge) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Bøenseter (Aremark, Østfold) | |
Aglais io (Dagpåfugløye) | | 14.09.2019 | 03.08.2019 | | Bøenseter (Aremark, Østfold) | |
Pennisetia hylaeiformis (Bringebærglassvinge) | | 14.09.2019 | 06.08.2019 | | Askim (Indre Østfold, Østfold) | |
Euspilapteryx auroguttella | | 14.09.2019 | 10.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ipimorpha retusa (Spissvingeringfly) | | 14.09.2019 | 10.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lyonetia clerkella (Slyngminérmøll) | | 14.09.2019 | 10.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Yponomeuta sedella (Smørbukkspinnmøll) | | 14.09.2019 | 10.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Deltote uncula (Starrglansfly) | | 14.09.2019 | 10.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Thalpophila matura (Strandfly) | | 14.09.2019 | 10.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Euxoa nigricans (Svart jordfly) | | 14.09.2019 | 10.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) | | 14.09.2019 | 10.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) | | 14.09.2019 | 10.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) | | 14.09.2019 | 10.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xanthorhoe fluctuata (Vårbåndmåler) | | 14.09.2019 | 10.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |