Tortricinae
Acleris comariana/laterana (Jordbær-/buskflatvikler) Alf Tore Mjøs (06.07.2012)
Epagoge grotiana (Rustbåndvikler) Frode Falkenberg (03.07.2012)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Frode Falkenberg (03.07.2012)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Sissel og Nigel Goodgame (28.07.2012)
Sparganothis rubicundana (Fjellnebbvikler) Even Mjaaland (24.07.2012)
Eana argentana (Sølvskyggevikler) Trond Einar Brobakk (27.07.2012)
Clepsis spectrana (Sumpbladvikler) Frode Falkenberg (02.07.2012)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Alf Tore Mjøs (30.07.2012)
Aethes margaritana (Gullpraktvikler) Kjell Mjølsnes (26.07.2012)
Falseuncaria degreyana (Smalbåndpraktvikler) Kjell Mjølsnes (26.07.2012)
Phalonidia curvistrigana (Gylden gullrispraktvikler) Kjell Mjølsnes (26.07.2012)
Zelotherses paleana (Sørlig gulbladvikler) Kjell Mjølsnes (26.07.2012)
Pandemis dumetana (Bjørnebærbladvikler) Kjell Mjølsnes (26.07.2012)
Agapeta hamana (Vinkelpraktvikler) Even Mjaaland (25.07.2012)
Falseuncaria degreyana (Smalbåndpraktvikler) Even Mjaaland (25.07.2012)
Acleris forsskaleana (Lønneblomstflatvikler) Even Mjaaland (25.07.2012)
Cnephasia incertana (Enggråvikler) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Cnephasia incertana (Enggråvikler) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Nils Rogn (24.07.2012)
Archips podana (Stor fruktvikler) Frode Falkenberg (10.07.2012)
Zelotherses unitana (Nordlig gulbladvikler) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Tortrix viridana (Grønn eikevikler) Kjell Tore Vogsland (20.07.2012)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Trond Einar Brobakk (03.07.2012)
Tortrix viridana (Grønn eikevikler) Øyvind Stickler (20.07.2012)
Archips podana (Stor fruktvikler) Øyvind Stickler (17.07.2012)
Ditula angustiorana (Barlindvikler) Even Mjaaland (15.07.2012)
Ditula angustiorana (Barlindvikler) Even Mjaaland (15.07.2012)
Ditula angustiorana (Barlindvikler) Even Mjaaland (15.07.2012)
Cochylis flaviciliana (Karminpraktvikler) Even Mjaaland (10.07.2012)
Aethes rutilana (Einerpraktvikler) Even Mjaaland (10.07.2012)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Øyvind Stickler (14.07.2012)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Kjell Tore Vogsland (12.07.2012)
Eupoecilia sanguisorbana (Blodtoppraktvikler) Kjell Mjølsnes (09.07.2012)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Kjell Mjølsnes (09.07.2012)
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) Øyvind Stickler (11.07.2012)
Archips xylosteana (Spraglet bjellevikler) Øyvind Stickler (11.07.2012)
Choristoneura hebenstreitella (Olivenbrun bladvikler) Even Mjaaland (09.07.2012)
Archips xylosteana (Spraglet bjellevikler) Even Mjaaland (09.07.2012)
Archips podana (Stor fruktvikler) Even Mjaaland (09.07.2012)
Epagoge grotiana (Rustbåndvikler) Even Mjaaland (09.07.2012)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Øyvind Stickler (08.07.2012)
Phalonidia manniana (Myntepraktvikler) Alf Tore Mjøs (07.07.2012)
Cochylis flaviciliana (Karminpraktvikler) Kjell Mjølsnes (07.07.2012)
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) Even Mjaaland (07.07.2012)
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) Olav Krogsæter (05.07.2012)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Svein Bekkum (05.07.2012)
Aethes rutilana (Einerpraktvikler) Svein Bekkum (05.07.2012)