Olethreutinae
Celypha rurestrana (Sveveprydvikler) Nils Rogn (21.07.2023)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Alf Tore Mjøs (13.08.2023)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (13.08.2023)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Alf Tore Mjøs (13.08.2023)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Alf Tore Mjøs (13.08.2023)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Alf Tore Mjøs (25.06.2023)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Alf Tore Mjøs (25.06.2023)
Gypsonoma sociana (Ospekvistvikler) Alf Tore Mjøs (25.06.2023)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Alf Tore Mjøs (25.06.2023)
Enarmonia formosana (Barkvikler) Alf Tore Mjøs (25.06.2023)
Ancylis geminana (Stor seljesigdvikler) Alf Tore Mjøs (12.06.2023)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Leiv Tommas Haugen (19.08.2023)
Eriopsela quadrana (Månevikler) Nils Rogn (02.07.2023)
Endothenia hebesana (Tyrihjelmstilkvikler) Nils Rogn (29.06.2023)
Endothenia hebesana (Tyrihjelmstilkvikler) Nils Rogn (29.06.2023)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Nils Rogn (29.06.2023)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Nils Rogn (29.06.2023)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Turid og Jarle Bakken (08.09.2023)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Turid og Jarle Bakken (08.09.2023)
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) John Stenersen (25.08.2023)
Dichrorampha simpliciana (Burotvikler) John Stenersen (15.08.2023)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Turid og Jarle Bakken (16.08.2023)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Svein Sellevold Bekkum (08.08.2023)
Apotomis infida (Båndløvvikler) Svein Sellevold Bekkum (07.08.2023)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Svein Sellevold Bekkum (26.07.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Celypha striana (Løvetannprydvikler) Øyvind Stickler (12.07.2023)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Svein Sellevold Bekkum (28.06.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) John Stenersen (14.06.2023)
Notocelia incarnatana (Prydrosevikler) John Stenersen (14.06.2023)
Notocelia incarnatana (Prydrosevikler) John Stenersen (14.06.2023)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Leiv Tommas Haugen (25.05.2023)
Epinotia cruciana (Rødflekket kveldvikler) Nils Rogn (12.08.2022)
Cydia duplicana (Einerglansvikler) Nils Rogn (29.07.2022)
Phiaris turfosana (Myrprydvikler) Nils Rogn (29.06.2022)
Grapholita tenebrosana (Nypefrøvikler) Nils Rogn (27.06.2022)
Grapholita tenebrosana (Nypefrøvikler) Nils Rogn (27.06.2022)
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) Nils Rogn (23.07.2022)