Noctuidae (Nattfly)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Lars-Henrik Jensen (30.08.2013)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Even Mjaaland (31.08.2013)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Turid og Jarle Bakken (31.08.2013)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Turid og Jarle Bakken (31.08.2013)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Frode Falkenberg (03.08.2013)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Frode Falkenberg (02.08.2013)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Frode Falkenberg (02.08.2013)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Nils Rogn (31.08.2013)
Amphipyra perflua (Tofarget pyramidefly) Dag Øivind Ingierd (02.08.2013)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Frode Falkenberg (31.08.2013)
Celaena haworthii (Svart sumpfly) Frode Falkenberg (31.08.2013)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Frode Falkenberg (31.08.2013)
Autographa gamma (Gammafly) Frode Falkenberg (31.08.2013)
Euxoa sp. Pål Mølnvik (10.08.2013)
Amphipoea fucosa (Variabelt stengelfly) Turid og Jarle Bakken (25.08.2013)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Ole Terland (30.08.2013)
Autographa gamma (Gammafly) Ole Terland (30.08.2013)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Ole Terland (31.08.2013)
Euxoa sp. Pål Mølnvik (28.08.2013)
Amphipoea lucens (Myrstengelfly) Leiv Tommas Haugen (31.08.2013)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Kjell Mjølsnes (27.08.2013)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Kjell Mjølsnes (27.08.2013)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Kjell Mjølsnes (27.08.2013)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Kjell Mjølsnes (27.08.2013)
Ammoconia caecimacula (Pudderfly) Kjell Mjølsnes (27.08.2013)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Kjell Mjølsnes (27.08.2013)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Kjell Mjølsnes (30.08.2013)
Ammoconia caecimacula (Pudderfly) Kjell Mjølsnes (30.08.2013)
Mniotype satura (Høstlærfly) Hans Brubak (30.08.2013)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) John Stenersen (29.08.2013)
Autographa buraetica (Gråbrunt metallfly) Eivind Nielsen (30.08.2013)
Amphipoea lucens (Myrstengelfly) Leiv Tommas Haugen (29.08.2013)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Olav Krogsæter (29.08.2013)
Xanthia icteritia (Blekt gulfly) Hans Brubak (29.08.2013)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Frode Falkenberg (28.08.2013)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Frode Falkenberg (28.08.2013)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Frode Falkenberg (28.08.2013)
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) Frode Falkenberg (28.08.2013)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Frode Falkenberg (28.08.2013)
Antitype chi (Chifly) Olav Krogsæter (28.08.2013)
Antitype chi (Chifly) Olav Krogsæter (28.08.2013)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Frode Falkenberg (26.08.2013)
Parastichtis suspecta (Rødlig løvfly) Frode Falkenberg (26.08.2013)
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) Olav Krogsæter (27.08.2013)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Leiv Tommas Haugen (27.08.2013)
Standfussiana lucernea (Mørkt klippefly) Svein Bekkum (27.08.2013)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Frode Falkenberg (25.08.2013)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Frode Falkenberg (21.08.2013)
Mniotype satura (Høstlærfly) Hans Brubak (26.08.2013)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Dag O. Bollingmo (25.08.2013)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Dag O. Bollingmo (25.08.2013)
Xanthia icteritia (Blekt gulfly) Turid og Jarle Bakken (24.08.2013)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Turid og Jarle Bakken (16.08.2013)
Standfussiana lucernea (Mørkt klippefly) Eivind Nielsen (26.08.2013)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Eivind Nielsen (26.08.2013)
Antitype chi (Chifly) Eivind Nielsen (26.08.2013)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Ivar Stormo (25.08.2013)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Ivar Stormo (25.08.2013)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Ivar Stormo (25.08.2013)
Amphipoea oculea (Flekkstengelfly) Ivar Stormo (25.08.2013)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Nils Rogn (25.08.2013)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Nils Rogn (25.08.2013)
Actebia praecox (Grønt langvingefly) Nils Rogn (25.08.2013)
Antitype chi (Chifly) Nils Rogn (25.08.2013)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Nils Rogn (25.08.2013)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) John Stenersen (25.08.2013)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) John Stenersen (25.08.2013)
Autographa gamma (Gammafly) John Stenersen (13.08.2013)
Autographa gamma (Gammafly) Hans Brubak (25.08.2013)
Xanthia icteritia (Blekt gulfly) Eivind Nielsen (25.08.2013)
Tholera decimalis (Hvitribbet åkerfly) Nils Rogn (24.08.2013)
Helotropha leucostigma (Brunt sumpfly) Nils Rogn (24.08.2013)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Nils Rogn (21.08.2013)
Dasypolia templi (Tempelfly) Svein Bekkum (24.08.2013)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Eivind Nielsen (24.08.2013)
Celaena haworthii (Svart sumpfly) Eivind Nielsen (24.08.2013)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Eivind Nielsen (24.08.2013)
Stilbia anomala (Kystfly) Eivind Nielsen (24.08.2013)
Amphipoea fucosa (Variabelt stengelfly) Pål Mølnvik (22.08.2013)
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) Pål Mølnvik (22.08.2013)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Frode Falkenberg (20.08.2013)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Frode Falkenberg (20.08.2013)
Aporophyla lueneburgensis (Grått lyngheifly) Olav Krogsæter (23.08.2013)
Euxoa nigricans (Svart jordfly) Svein Bekkum (23.08.2013)
Noctua interjecta (Brunt båndfly) Leiv Tommas Haugen (23.08.2013)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Nils Rogn (18.08.2013)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Nils Rogn (18.08.2013)
Mniotype satura (Høstlærfly) Lars Erik Johannessen (18.08.2013)
Amphipoea fucosa (Variabelt stengelfly) Leiv Tommas Haugen (21.08.2013)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Dag O. Bollingmo (20.08.2013)
Celaena haworthii (Svart sumpfly) Dag O. Bollingmo (20.08.2013)
Celaena haworthii (Svart sumpfly) Dag O. Bollingmo (20.08.2013)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Olav Krogsæter (21.08.2013)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Olav Krogsæter (21.08.2013)
Euxoa nigricans (Svart jordfly) Olav Krogsæter (20.08.2013)
Celaena haworthii (Svart sumpfly) Olav Krogsæter (20.08.2013)