Noctuidae (Nattfly)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) John Grønning (23.08.2007)
Coenophila subrosea (Myrfly) John Grønning (09.08.2009)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Frode Falkenberg (04.08.2008)
Apamea furva (Mørkt engfly) Frode Falkenberg (04.08.2008)
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) Even Mjaaland (30.08.2008)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Even Mjaaland (26.08.2008)
Abrostola triplasia (Brungult neslefly) Even Mjaaland (26.08.2008)
Aporophyla lueneburgensis (Grått lyngheifly) Even Mjaaland (26.08.2008)
Stilbia anomala (Kystfly) Even Mjaaland (26.08.2008)
Tholera cespitis (Gulringet åkerfly) Even Mjaaland (26.08.2008)
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) Even Mjaaland (25.08.2009)
Antitype chi (Chifly) Even Mjaaland (18.08.2009)
Diarsia florida (Engteglfly) Kjell Tore Vogsland (15.08.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) John Grønning (03.08.2008)
Chersotis cuprea (Kobberfly) John Skartveit (04.08.2009)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) John Skartveit (13.08.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) John Skartveit (13.08.2009)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Frode Falkenberg (07.08.2008)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) John Grønning (11.08.2009)
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) Frode Falkenberg (02.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Mythimna impura (Brungult gressfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Arild Breistøl (15.08.2009)
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) Kjell Mjølsnes (10.08.2007)
Euxoa cursoria (Variabelt sandjordfly) Kjell Mjølsnes (06.08.2007)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Frode Falkenberg (22.08.2009)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Frode Falkenberg (22.08.2009)
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) Frode Falkenberg (22.08.2009)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Kjell Mjølsnes (18.08.2008)
Amphipyra perflua (Tofarget pyramidefly) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Autographa bractea (Storflekket metallfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Protolampra sobrina (Barskogfly) Alf Tore Mjøs (01.07.2009)
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Autographa gamma (Gammafly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Mythimna impura (Brungult gressfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Mesapamea didyma (Espers grasengfly) Leiv Tommas Haugen (08.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (13.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (13.08.2009)
Apamea furva (Mørkt engfly) Lars-Henrik Jensen (13.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (13.08.2009)
Agrotis clavis (Brunpudret jordfly) Kjell Tore Vogsland (05.08.2009)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Frode Falkenberg (05.08.2008)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Frode Falkenberg (05.08.2008)
Protolampra sobrina (Barskogfly) Frode Falkenberg (03.08.2008)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Kjell Tore Vogsland (18.08.2009)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Kjell Tore Vogsland (12.08.2009)
Helotropha leucostigma (Brunt sumpfly) Kjell Tore Vogsland (09.08.2009)
Tholera cespitis (Gulringet åkerfly) Kjell Tore Vogsland (07.08.2009)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Kjell Tore Vogsland (11.08.2009)
Helotropha leucostigma (Brunt sumpfly) Alf Tore Mjøs (24.08.2008)
Helotropha leucostigma (Brunt sumpfly) Alf Tore Mjøs (24.08.2008)
Xanthia icteritia (Blekt gulfly) Alf Tore Mjøs (24.08.2008)
Plusia festucae (Langstreket metallfly) Alf Tore Mjøs (24.08.2008)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) Alf Tore Mjøs (23.08.2008)
Plusia festucae (Langstreket metallfly) Alf Tore Mjøs (23.08.2008)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) Alf Tore Mjøs (22.08.2008)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Alf Tore Mjøs (22.08.2008)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (17.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (17.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (15.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (02.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (06.08.2009)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Alf Tore Mjøs (08.08.2008)
Agrotis clavis (Brunpudret jordfly) Frode Falkenberg (25.08.2009)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Rune Voie (02.08.2009)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Rune Voie (02.08.2009)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Frode Falkenberg (02.08.2009)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Frode Falkenberg (02.08.2009)
Celaena haworthii (Svart sumpfly) Frode Falkenberg (02.08.2009)
Naenia typica (Nettfly) Frode Falkenberg (02.08.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Egil Frantzen (26.08.2009)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Egil Frantzen (26.08.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Egil Frantzen (26.08.2009)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Frode Falkenberg (22.08.2009)
Caradrina clavipalpis (Husfly) Trond Einar Brobakk (19.08.2008)