Olethreutinae
Cydia splendana (Eikeglansvikler) John Grønning (06.08.2009)
Epinotia pygmaeana (Hvit vårkveldvikler) Svein Bekkum (09.05.2009)
Epinotia pygmaeana (Hvit vårkveldvikler) Svein Bekkum (09.05.2009)
Notocelia rosaecolana (Blek rosevikler) Even Mjaaland (25.06.2009)
Celypha siderana (Spireaprydvikler) Even Mjaaland (29.06.2009)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Even Mjaaland (06.09.2009)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Even Mjaaland (06.08.2009)
Notocelia rosaecolana (Blek rosevikler) Even Mjaaland (04.08.2009)
Celypha siderana (Spireaprydvikler) Even Mjaaland (29.07.2009)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Even Mjaaland (12.05.2010)
Epinotia crenana (Smal kveldvikler) Pål Mølnvik (24.04.2009)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Arild Breistøl (16.08.2009)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Alf Tore Mjøs (19.07.2009)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Alf Tore Mjøs (11.07.2009)
Pristerognatha penthinana (Springfrøvikler) Kjell Tore Vogsland (06.06.2009)
Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler) Kjell Tore Vogsland (19.06.2009)
Epinotia rubiginosana (Furukveldvikler) Kjell Tore Vogsland (16.06.2009)
Rhyacionia pinivorana (Brun furuskuddvikler) Kjell Tore Vogsland (16.06.2009)
Cydia succedana (Tiriltungeglansvikler) Alf Tore Mjøs (29.06.2009)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Alf Tore Mjøs (29.06.2009)
Bactra furfurana (Båndsumpvikler) Alf Tore Mjøs (29.06.2009)
Ancylis subarcuana (Viersigdvikler) Alf Tore Mjøs (27.06.2009)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Alf Tore Mjøs (26.06.2009)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) Alf Tore Mjøs (26.06.2009)
Epinotia crenana (Smal kveldvikler) Kjell Tore Vogsland (19.12.2009)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Alf Tore Mjøs (20.06.2009)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Alf Tore Mjøs (13.06.2009)
Epiblema scutulana (Tistelstengelvikler) Alf Tore Mjøs (13.06.2009)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Alf Tore Mjøs (13.06.2009)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Alf Tore Mjøs (13.06.2009)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Alf Tore Mjøs (13.06.2009)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Alf Tore Mjøs (13.06.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Alf Tore Mjøs (13.06.2009)
Apotomis sororculana (Krattløvvikler) Kjell Tore Vogsland (11.07.2009)
Epiblema sticticana (Hestehovstengelvikler) Kjell Tore Vogsland (27.06.2009)
Eriopsela quadrana (Månevikler) Kjell Tore Vogsland (21.06.2009)
Ancylis laetana (Ospesigdvikler) Kjell Tore Vogsland (21.06.2009)
Cydia nigricana (Erteglansvikler) Kjell Tore Vogsland (01.07.2009)
Lobesia reliquana (Eikeskuddvikler) Kjell Tore Vogsland (25.05.2009)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Kjell Tore Vogsland (15.06.2009)
Dichrorampha obscuratana (Olivenrotvikler) Kjell Tore Vogsland (10.06.2009)
Pseudohermenias abietana (Grannålvikler) Kjell Tore Vogsland (13.06.2009)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Kjell Tore Vogsland (30.05.2009)
Stictea mygindiana (Tyttebærprydvikler) Kjell Tore Vogsland (09.06.2009)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Kjell Tore Vogsland (20.07.2009)