Aglais

Velg art

Lepidoptera (Sommerfugler)»Rhopalocera (Dagsommerfugler)»Nymphalidae (Nymfevinger)»Nymphalinae»
»

Aglais

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
AkkarfjordHammerfest, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11030.04.2007 
AkvarietBergen, Vestland11014.05.2010 
Alta, FinnmarkAlta, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11007.05.2017 
AlvøenBergen, Vestland21021.04.2020 
AlvøenBergen, Vestland11022.04.2010 
Alvøen skole rundt fotballbanenBergen, Vestland51015.05.2013 
Ammerud ved Lillomarka-grensenOslo11029.07.2018 
AndersbånnveienSandefjord, Vestfold og Telemark41006.07.2016 
ArboretetSandnes, Rogaland72016.08.2016 
Arboretet, MildeBergen, Vestland11011.04.2010 
ArendalsvegenEvje og Hornnes, Agder52501.07.2008 
Arne Fjellbusveg 10DTrondheim, Trøndelag11206.09.2019 
AronnesAlta, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11026.04.2013 
Arsvågen ferjekaiBokn, Rogaland11018.04.2011 
AsakmarkaLillestrøm, Viken91022.03.2012 
AskehavnAskøy, Vestland11120.06.2020 
AskerAsker, Viken11001.04.2020 
AskiltMidt-Telemark, Vestfold og Telemark11107.06.2007 
AskimIndre Østfold, Viken142420.03.2020 
AsnesSandefjord, Vestfold og Telemark21020.03.2016 
Auenhaugen, GolsfjelletGol, Viken11011.04.2010 
AurdalsåsenNord-Aurdal, Innlandet11101.09.2012 
AurlandsvangenAurland, Vestland11004.07.2015 
BakkaAurland, Vestland11004.07.2015 
Bakka v.GudvangenAurland, Vestland11023.06.2016 
BakkaånåSokndal, Rogaland42010.05.2016 
BakkePorsgrunn, Vestfold og Telemark11120.04.2014 
BakketunEidskog, Innlandet82027.03.2019 
BalderheimBjørnafjorden, Vestland61022.04.2013 
BalstadhogstetPorsgrunn, Vestfold og Telemark11018.04.2014 
BardufossMålselv, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11026.06.1988 
Barmanveien 9Hitra, Trøndelag71225.06.2020 
BekkjarvikaHå, Rogaland11015.08.2006 
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Innlandet132218.05.2017 
BeltevigaKristiansand, Agder11008.07.2012 
BergegrendBjørnafjorden, Vestland11011.08.2009 
BergemOppdal, Trøndelag11016.04.2018 
BergerDrammen, Viken11020.04.2008 
bergerDrammen, Viken11013.07.2011 
BergkrystallenOslo11107.07.2011 
BergsaunseterenSnåase - Snåsa, Trøndelag21017.07.2010 
Bergton-VotnaÅl, Viken11026.06.2015 
BessåEidfjord, Vestland11124.08.2007 
Biri ØverbygdGjøvik, Innlandet11027.03.2012 
BirkelandsfossenEvje og Hornnes, Agder11106.07.2008 
Birkelund, StoråneHol, Viken11021.07.1990 
BjarkøyHarstad - Hárstták, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11008.08.2008 
BjellandArendal, Agder31007.07.2015 
Bjelland oppvekstsenterKristiansand, Agder11030.04.2013 
Bjerkeveien 10, 1350 LommedalenBærum, Viken11025.03.2017