«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Epinotia trigonella (Bjørkekveldvikler) John Grønning (09.08.2012)
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) John Grønning (09.08.2012)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Alf Tore Mjøs (02.08.2012)
Depressaria sp. Alf Tore Mjøs (02.08.2012)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Olav Krogsæter (13.08.2012)
Pempelia palumbella (Lyngsmalmott) Olav Krogsæter (13.08.2012)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Olav Krogsæter (10.08.2012)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Trond Einar Brobakk (19.08.2012)
Anacampsis blattariella Kjell Mjølsnes (15.07.2012)
Coleophora obscenella Leiv Tommas Haugen (14.08.2012)
Depressaria sordidatella Leiv Tommas Haugen (04.08.2012)
Depressaria sordidatella Leiv Tommas Haugen (04.08.2012)
Zeiraphera isertana (Eikekveldvikler) John Grønning (29.08.2012)
Acleris comariana/laterana (Jordbær-/buskflatvikler) John Grønning (29.08.2012)
Yponomeuta sp. John Grønning (29.08.2012)
Argyresthia retinella Nils Rogn (31.08.2012)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Nils Rogn (31.08.2012)
Euspilapteryx auroguttella Alf Tore Mjøs (14.08.2012)
Argyresthia ivella Alf Tore Mjøs (14.08.2012)
Ypsolopha ustella Alf Tore Mjøs (14.08.2012)
Teleiopsis diffinis Alf Tore Mjøs (14.08.2012)
Phiaris micana (Sølvprydvikler) Alf Tore Mjøs (14.08.2012)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Alf Tore Mjøs (14.08.2012)
Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) Lars-Henrik Jensen (25.08.2012)
Hofmannophila pseudospretella (Frømøll) Turid og Jarle Bakken (29.08.2012)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Sissel og Nigel Goodgame (05.08.2012)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Sissel og Nigel Goodgame (05.08.2012)
Elophila nymphaeata (Flekkdammott) Sissel og Nigel Goodgame (04.08.2012)
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) Sissel og Nigel Goodgame (04.08.2012)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Olav Krogsæter (09.08.2012)
Agonopterix kaekeritziana (Gul knoppurtflatmøll) Svein Bekkum (29.08.2012)
Acleris effractana (Grå flatvikler) Nils Rogn (25.08.2012)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Nils Rogn (25.08.2012)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Nils Rogn (23.08.2012)
Epinotia brunnichana (Grå kveldvikler) Nils Rogn (23.08.2012)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Nils Rogn (23.08.2012)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Nils Rogn (23.08.2012)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Nils Rogn (22.08.2012)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Nils Rogn (22.08.2012)
Agonopterix nervosa Jeff Blincow (23.08.2012)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Jeff Blincow (23.08.2012)
Endrosis sarcitrella (Klistermøll) Jeff Blincow (23.08.2012)
Endrosis sarcitrella (Klistermøll) Jeff Blincow (23.08.2012)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Jeff Bllincow (23.08.2012)
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) Jegg Blincow (23.08.2012)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Dag Øivind Ingierd (27.08.2012)
Acleris holmiana (Rød flatvikler) Dag Øivind Ingierd (27.08.2012)
Borkhausenia fuscescens Alf Tore Mjøs (13.08.2012)
Acleris laterana (Buskflatvikler) John Grønning (23.08.2012)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Dag Øivind Ingierd (21.08.2012)
Epinotia caprana (Seljekveldvikler) Even Mjaaland (21.08.2012)
Lobesia littoralis (Strandskuddvikler) Even Mjaaland (21.08.2012)
Eulamprotes wilkella Even Mjaaland (21.08.2012)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Even Mjaaland (21.08.2012)
Borkhausenia fuscescens Even Mjaaland (21.08.2012)
Acleris hastiana (Seljeflatvikler) Even Mjaaland (21.08.2012)
Chionodes continuella Kjell Tore Vogsland (14.08.2012)
Patania ruralis (Kjempeengmott) John Stenersen (17.08.2012)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) John Stenersen (17.08.2012)
Patania ruralis (Kjempeengmott) John Stenersen (17.08.2012)
Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) Jeff Blincow (20.08.2012)
Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) Jeff Blincow (20.08.2012)
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) Trond Einar Brobakk (12.08.2012)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Jeff Blincow (20.08.2012)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Jeff Blincow (20.08.2012)
Yponomeuta sp. Jeff Blincow (19.08.2012)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Jeff Blincow (19.08.2012)
Eana penziana (Praktskyggevikler) Jeff Blincow (20.08.2012)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) Jeff Blincow (19.08.2012)
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) Jeff Blincow (20.08.2012)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Stenolechia gemmella Øyvind Stickler (25.08.2012)
Dioryctria simplicella (Furukonglesmalmott) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Epinotia brunnichana (Grå kveldvikler) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Scoparia ancipitella (Grå mosemott) John Skartveit (24.08.2012)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) John Skartveit (24.08.2012)
Acleris effractana/emargana (Grå-/konkavflatvikler) John Skartveit (24.08.2012)
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) Turid og Jarle Bakken (20.08.2012)
Agonopterix angelicella Olav Krogsæter (08.08.2012)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Olav Krogsæter (08.08.2012)
Teleiopsis diffinis Olav Krogsæter (08.08.2012)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Olav Krogsæter (08.08.2012)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Olav Krogsæter (08.08.2012)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Olav Krogsæter (08.08.2012)
Argyresthia goedartella (Oreblomstmøll) Olav Krogsæter (08.08.2012)
Argyresthia brockeella Olav Krogsæter (08.08.2012)
Epinotia nanana (Liten grankveldvikler) John Skartveit (22.08.2012)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Hans Brubak (22.08.2012)
Lobesia abscisana (Tistelskuddvikler) Even Mjaaland (14.08.2012)