Noctuinae
Agrotis puta (Dvergjordfly) Alf Tore Mjøs (25.09.2019)
Standfussiana lucernea (Mørkt klippefly) Alf Tore Mjøs (26.08.2019)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Alf Tore Mjøs (26.08.2019)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Alf Tore Mjøs (04.08.2019)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Nils Rogn (21.08.2019)
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) Nils Rogn (19.07.2019)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Svein Bekkum (11.09.2019)
Standfussiana lucernea (Mørkt klippefly) Svein Bekkum (07.09.2019)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Anders Lundberg (26.07.2019)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Anders Lundberg (25.07.2019)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Anders Lundberg (25.07.2019)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Anders Lundberg (25.07.2019)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Anders Lundberg (25.07.2019)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Anders Lundberg (15.07.2019)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Anders Lundberg (15.07.2019)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Anders Lundberg (13.07.2019)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Anders Lundberg (13.07.2019)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Anders Lundberg (13.07.2019)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Anders Lundberg (12.07.2019)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Anders Lundberg (12.07.2019)
Euxoa recussa (Fiolettbrunt jordfly) Anders Lundberg (12.07.2019)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Anders Lundberg (11.07.2019)
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) Anders Lundberg (17.06.2019)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Svein Bekkum (29.08.2019)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Stein Rui (26.08.2019)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) John Stenersen (19.08.2019)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) John Stenersen (13.08.2019)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) John Stenersen (13.08.2019)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) John Stenersen (13.08.2019)
Chersotis cuprea (Kobberfly) John Stenersen (13.08.2019)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) John Stenersen (13.08.2019)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) John Stenersen (13.08.2019)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) John Stenersen (13.08.2019)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Frode Falkenberg (01.08.2019)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) John Stenersen (05.08.2019)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) John Stenersen (05.08.2019)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) John Stenersen (05.08.2019)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) John Stenersen (05.08.2019)
Coenophila subrosea (Myrfly) Eivind Nielsen (06.08.2019)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) John Stenersen (04.08.2019)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Nina Elisabeth Bøe (01.08.2019)
Naenia typica (Nettfly) Olav Julsrud (29.07.2019)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Svein Bekkum (27.07.2019)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Svein Bekkum (26.07.2019)
Agrotis clavis (Brunpudret jordfly) Frode Falkenberg (21.07.2019)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) Ole Terland (26.06.2019)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) John Stenersen (11.06.2019)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) John Stenersen (11.06.2019)