Olethreutinae
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Michael Fredriksen (03.06.2014)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Michael Fredriksen (03.06.2014)
Grapholita funebrana (Plommefrøvikler) John Stenersen (25.05.2014)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) John Stenersen (25.05.2014)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) John Stenersen (01.06.2014)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) John Stenersen (01.06.2014)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Frode Falkenberg (05.06.2014)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) John Stenersen (04.06.2014)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Olav Krogsæter (05.06.2014)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Olav Krogsæter (05.06.2014)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (05.06.2014)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Olav Krogsæter (04.06.2014)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Olav Krogsæter (04.06.2014)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Nils Rogn (29.05.2014)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Michael Fredriksen (30.05.2014)
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) Frode Falkenberg (30.05.2014)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Ivar Stormo (31.05.2014)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Ivar Stormo (31.05.2014)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Ivar Stormo (31.05.2014)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Even Mjaaland (29.05.2014)
Ancylis diminutana (Liten seljesigdvikler) Even Mjaaland (27.05.2014)
Epinotia fraternana (Kobberkveldvikler) Even Mjaaland (27.05.2014)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Frode Falkenberg (29.05.2014)
Ancylis geminana (Stor seljesigdvikler) Frode Falkenberg (29.05.2014)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Frode Falkenberg (29.05.2014)
Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler) Even Mjaaland (26.05.2014)
Enarmonia formosana (Barkvikler) Even Mjaaland (25.05.2014)
Lobesia reliquana (Eikeskuddvikler) Even Mjaaland (25.05.2014)
Ancylis mitterbacheriana (Eikesigdvikler) Even Mjaaland (24.05.2014)
Pammene splendidulana (Sølvsolvikler) Even Mjaaland (24.05.2014)
Ancylis diminutana (Liten seljesigdvikler) Even Mjaaland (22.05.2014)
Apotomis sororculana (Krattløvvikler) Frode Falkenberg (22.05.2014)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Frode Falkenberg (22.05.2014)
Epinotia fraternana (Kobberkveldvikler) Even Mjaaland (21.05.2014)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Frode Falkenberg (21.05.2014)
Stictea mygindiana (Tyttebærprydvikler) Frode Falkenberg (21.05.2014)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Olav Krogsæter (20.05.2014)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Olav Krogsæter (20.05.2014)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Even Mjaaland (20.05.2014)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Even Mjaaland (18.05.2014)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Even Mjaaland (17.05.2014)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Ivar Stormo (16.05.2014)
Grapholita jungiella (Vårfrøvikler) Ivar Stormo (16.05.2014)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Ivar Stormo (16.05.2014)
Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler) Olav Krogsæter (10.05.2014)
Rhyacionia duplana/logaea Alf Tore Mjøs (24.04.2014)
Epinotia crenana (Smal kveldvikler) Nils Rogn (20.04.2014)
Rhyacionia duplana (Grå furuskuddvikler) Even Mjaaland (30.03.2014)
Epinotia crenana (Smal kveldvikler) Frode Falkenberg (29.03.2014)