«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) Alf Tore Mjøs (21.07.2017)
Enarmonia formosana (Barkvikler) Alf Tore Mjøs (21.07.2017)
Apotomis sauciana (Mørk løvvikler) Alf Tore Mjøs (20.07.2017)
Endothenia ericetana (Myntestilkvikler) Nils Rogn (24.07.2017)
Bactra lacteana (Starrsumpvikler) Nils Rogn (24.07.2017)
Archips oporana (Furubjellevikler) Nils Rogn (24.07.2017)
Elophila nymphaeata (Flekkdammott) Nils Rogn (24.07.2017)
Donacaula mucronella (Gulrandsivmott) Nils Rogn (24.07.2017)
Dichrorampha acuminatana (Spissvinget rotvikler) Nils Rogn (27.07.2017)
Euzophera pinguis (Askesmalmott) Even Mjaaland (23.07.2017)
Agnathosia mendicella (Rosenkjukemøll) Even Mjaaland (23.07.2017)
Cochylis atricapitana (Landøydapraktvikler) Even Mjaaland (23.07.2017)
Nemapogon clematella (Hvit kjukemøll) Even Mjaaland (23.07.2017)
Hypsopygia costalis (Purpurhalmmott) Even Mjaaland (23.07.2017)
Monochroa lutulentella Even Mjaaland (22.07.2017)
Acrocercops brongniardella Even Mjaaland (22.07.2017)
Crambus silvella (Starrnebbmott) Even Mjaaland (22.07.2017)
Epermenia illigerella (Skvallerkåltannmøll) Nils Rogn (26.07.2017)
Mompha divisella Nils Rogn (31.07.2017)
Mompha divisella Nils Rogn (31.07.2017)
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) Nils Rogn (31.07.2017)
Evergestis limbata (Bremkålmott) Even Mjaaland (20.07.2017)
Teleiodes vulgella Even Mjaaland (14.07.2017)
Archinemapogon yildizae Even Mjaaland (14.07.2017)
Epinotia abbreviana (Almekveldvikler) Even Mjaaland (14.07.2017)
Harpella forficella Even Mjaaland (12.07.2017)
Apotomis inundana (Ospeløvvikler) Even Mjaaland (12.07.2017)
Parachronistis albiceps Even Mjaaland (11.07.2017)
Eidophasia messingiella Even Mjaaland (11.07.2017)
Altenia scriptella Even Mjaaland (11.07.2017)
Parachronistis albiceps Even Mjaaland (11.07.2017)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Nils Rogn (22.07.2017)
Oxyptilus parvidactyla (Brun svevefjærmøll) Nils Rogn (21.07.2017)
Isophrictis striatella Nils Rogn (21.07.2017)
Borkhausenia fuscescens Nils Rogn (20.07.2017)
Crambus ericella (Lyngheinebbmott) Nils Rogn (18.07.2017)
Phiaris palustrana (Skogprydvikler) Nils Rogn (18.07.2017)
Incurvaria oehlmanniella Nils Rogn (18.07.2017)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Nils Rogn (11.07.2017)
Coleophora virgaureae Nils Rogn (10.07.2017)
Chionodes holosericella Nils Rogn (10.07.2017)
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) Nils Rogn (10.07.2017)
Lampronia corticella (Bringebærknoppmøll) Nils Rogn (10.07.2017)
Mompha locupletella Nils Rogn (10.07.2017)
Cydia duplicana (Einerglansvikler) Nils Rogn (08.07.2017)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Nils Rogn (05.07.2017)
Celypha siderana (Spireaprydvikler) Nils Rogn (05.07.2017)
Monochroa tenebrella Nils Rogn (02.07.2017)
Aglossa pinguinalis (Brun halmmott) Eli Gates (24.07.2017)
Hellinsia osteodactylus (Svovelfjærmøll) Eli Gates (24.07.2017)
Aphomia sociella (Humlebolvoksmott) Eli Gates (14.07.2017)
Spilonota ocellana (Epleknoppvikler) Eli Gates (14.07.2017)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Eli Gates (14.07.2017)
Celypha striana (Løvetannprydvikler) Eli Gates (14.07.2017)
Evergestis extimalis (Gul kålmott) Eli Gates (14.07.2017)
Dichomeris juniperella (Einermøll) Eli Gates (14.07.2017)
Cydia pomonella (Epleglansvikler) Eli Gates (14.07.2017)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Eli Gates (14.07.2017)
Hypsopygia costalis (Purpurhalmmott) Eli Gates (02.07.2017)
Pammene populana (Seljesolvikler) Even Mjaaland (30.07.2017)
Eucosma aemulana (Lys gullrisengvikler) Even Mjaaland (30.07.2017)
Lobesia bicinctana (Smørbukkskuddvikler) Ivar Stormo (31.07.2017)
Lobesia bicinctana (Smørbukkskuddvikler) Ivar Stormo (31.07.2017)
Hypercallia citrinalis Even Mjaaland (09.07.2017)
Endothenia marginana (Bremstilkvikler) Ivar Stormo (30.07.2017)
Crambus ericella (Lyngheinebbmott) Ivar Stormo (30.07.2017)
Elachista maculicerusella Ivar Stormo (30.07.2017)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Stein Rui (30.07.2017)
Argyresthia abdominalis Ivar Stormo (29.07.2017)
Carpatolechia alburnella Ivar Stormo (28.07.2017)
Limnaecia phragmitella (Dunkjevleglansmøll) Ivar Stormo (28.07.2017)
Pyrausta despicata (Grobladengmott) Ivar Stormo (28.07.2017)
Spilonota laricana (Lerkeknoppvikler) Kjell Mjølsnes (26.07.2017)
Cryptoblabes bistriga (Oresmalmott) Kjell Mjølsnes (26.07.2017)
Aethes rubigana (Borrepraktvikler) Kjell Mjølsnes (26.07.2017)
Phiaris obsoletana (Fjellprydvikler) Ivar Stormo (24.07.2017)
Clepsis mehli (Finnmarksbladvikler) Ivar Stormo (24.07.2017)
Triaxomera fulvimitrella Ivar Stormo (24.07.2017)
Glyphipterix haworthana Sveinung Sigbjørnsen (01.07.2017)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Sveinung Sigbjørnsen (01.07.2017)
Gypsonoma sociana (Ospekvistvikler) Svein Bekkum (17.07.2017)
Acrobasis consociella (Liten eikesmalmott) Ivar Stormo (14.07.2017)
Crambus uliginosellus (Sumpnebbmott) Ivar Stormo (14.07.2017)
Tinea trinotella (Punktreirmøll) Ivar Stormo (14.07.2017)
Acrobasis consociella (Liten eikesmalmott) Ivar Stormo (14.07.2017)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Leiv Tommas Haugen (13.07.2017)
Chionodes electella Ivar Stormo (11.07.2017)
Celypha striana (Løvetannprydvikler) Ivar Stormo (11.07.2017)
Chionodes electella Ivar Stormo (11.07.2017)
Clepsis rurinana (Buskbladvikler) Ivar Stormo (08.07.2017)
Aglossa pinguinalis (Brun halmmott) Eli Gates (03.07.2017)
Pempelia palumbella (Lyngsmalmott) Ivar Stormo (02.07.2017)
Pempelia palumbella (Lyngsmalmott) Ivar Stormo (02.07.2017)
Apotomis inundana (Ospeløvvikler) Ivar Stormo (01.07.2017)
Apotomis inundana (Ospeløvvikler) Ivar Stormo (01.07.2017)
Ptycholoma lecheana (Blybladvikler) Ivar Stormo (01.07.2017)