Olethreutinae
Olethreutes arcuella (Okerprydvikler) Eli Gates (24.06.2019)
Eudemis porphyrana (Heggerullvikler) Nils Rogn (16.08.2019)
Notocelia incarnatana (Prydrosevikler) Nils Rogn (05.08.2019)
Epinotia cruciana (Rødflekket kveldvikler) Nils Rogn (25.07.2019)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) Alf Tore Mjøs (30.07.2019)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Nils Rogn (24.07.2019)
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) Alf Tore Mjøs (27.07.2019)
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) Nils Rogn (19.07.2019)
Pseudohermenias abietana (Grannålvikler) Nils Rogn (08.07.2019)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Alf Tore Mjøs (20.05.2019)
Eudemis porphyrana (Heggerullvikler) Ivar Stormo (07.07.2019)
Epinotia maculana (Ospekveldvikler) Svein Bekkum (05.09.2019)
Ancylis geminana (Stor seljesigdvikler) Alf Tore Mjøs (19.05.2019)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Anders Lundberg (12.06.2019)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Anders Lundberg (12.06.2019)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Anders Lundberg (12.06.2019)
Ancylis geminana (Stor seljesigdvikler) Anders Lundberg (12.06.2019)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Anders Lundberg (12.06.2019)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Anders Lundberg (20.05.2019)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Anders Lundberg (20.05.2019)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Anders Lundberg (20.05.2019)
Epinotia cruciana (Rødflekket kveldvikler) Svein Bekkum (20.08.2019)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Svein Bekkum (16.08.2019)
Notocelia incarnatana (Prydrosevikler) John Stenersen (04.08.2019)
Celypha striana (Løvetannprydvikler) John Stenersen (04.08.2019)
Celypha striana (Løvetannprydvikler) John Stenersen (04.08.2019)
Notocelia incarnatana (Prydrosevikler) John Stenersen (04.08.2019)
Notocelia incarnatana (Prydrosevikler) John Stenersen (04.08.2019)
Notocelia incarnatana (Prydrosevikler) John Stenersen (04.08.2019)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) John Stenersen (19.06.2019)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) John Stenersen (19.06.2019)
Eucosma cana (Tistelengvikler) John Stenersen (18.06.2019)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) John Stenersen (18.06.2019)
Enarmonia formosana (Barkvikler) John Stenersen (18.06.2019)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) John Stenersen (18.06.2019)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) John Stenersen (18.06.2019)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) John Stenersen (18.06.2019)
Notocelia trimaculana (Mørk rosevikler) John Stenersen (14.06.2019)
Hedya atropunctana (Rosa fugleskittvikler) Svein Bekkum (11.06.2019)
Stictea mygindiana (Tyttebærprydvikler) Jan-Erik Olsen (22.05.2019)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Jan-Erik Olsen (20.05.2019)
Stictea mygindiana (Tyttebærprydvikler) Jan-Erik Olsen (18.05.2019)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Jan-Erik Olsen (17.05.2019)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) John Stenersen (11.06.2019)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) John Stenersen (11.06.2019)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) John Stenersen (11.06.2019)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) John Stenersen (11.06.2019)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Jan-Erik Olsen (16.05.2019)