Olethreutinae
Epinotia pygmaeana (Hvit vårkveldvikler) Svein Bekkum (09.05.2009)
Epinotia pygmaeana (Hvit vårkveldvikler) Svein Bekkum (09.05.2009)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Even Mjaaland (12.05.2010)
Lobesia reliquana (Eikeskuddvikler) Kjell Tore Vogsland (25.05.2009)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Kjell Tore Vogsland (30.05.2009)
Cydia strobilella (Kongleglansvikler) Kjell Tore Vogsland (19.05.2009)
Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler) Alf Tore Mjøs (21.05.2009)
Epiblema cirsiana/scutulana/sticticana Trond Einar Brobakk (31.05.2009)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Trond Einar Brobakk (31.05.2009)
Lobesia reliquana (Eikeskuddvikler) Frode Falkenberg (30.05.2009)
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) Kjell Mjølsnes (31.05.2009)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Olav Krogsæter (31.05.2009)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Svein Bekkum (30.05.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Kjell Mjølsnes (29.05.2009)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Olav Krogsæter (29.05.2009)
Eucosma aspidiscana (Mørk gullrisengvikler) Leiv Tommas Haugen (28.05.2009)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Kjell Mjølsnes (25.05.2009)
Eriopsela quadrana (Månevikler) Kjell Mjølsnes (25.05.2009)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Kjell Mjølsnes (25.05.2009)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Svein Bekkum (25.05.2009)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Leiv Tommas Haugen (25.05.2009)
Pammene rhediella (Fruktsolvikler) Frode Falkenberg (23.05.2009)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Svein Bekkum (21.05.2009)
Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler) Frode Falkenberg (18.05.2009)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Kjell Mjølsnes (17.05.2009)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Kjell Mjølsnes (17.05.2009)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Leiv Tommas Haugen (12.05.2009)
Ancylis geminana (Stor seljesigdvikler) Alf Tore Mjøs (31.05.2008)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Frode Falkenberg (31.05.2008)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Leiv Tommas Haugen (22.05.2008)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Kjell Tore Vogsland (20.05.2008)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Kjell Tore Vogsland (24.05.2008)
Grapholita lunulana (Erteknappfrøvikler) Kjell Tore Vogsland (26.05.2008)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Leiv Tommas Haugen (05.06.2007)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Leiv Tommas Haugen (25.06.2006)