Tortricidae (Viklere)
Epinotia pygmaeana (Hvit vårkveldvikler) Svein Bekkum (09.05.2009)
Epinotia pygmaeana (Hvit vårkveldvikler) Svein Bekkum (09.05.2009)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Even Mjaaland (12.05.2010)
Clepsis senecionana (Rustbladvikler) Kjell Tore Vogsland (11.05.2009)
Lobesia reliquana (Eikeskuddvikler) Kjell Tore Vogsland (25.05.2009)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Kjell Tore Vogsland (30.05.2009)
Cydia strobilella (Kongleglansvikler) Kjell Tore Vogsland (19.05.2009)
Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler) Alf Tore Mjøs (21.05.2009)
Capua vulgana (Skogbåndvikler) Kjell Mjølsnes (31.05.2009)
Epiblema cirsiana/scutulana/sticticana Trond Einar Brobakk (31.05.2009)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Trond Einar Brobakk (31.05.2009)
Lobesia reliquana (Eikeskuddvikler) Frode Falkenberg (30.05.2009)
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) Kjell Mjølsnes (31.05.2009)
Capua vulgana (Skogbåndvikler) Kjell Mjølsnes (31.05.2009)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Olav Krogsæter (31.05.2009)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Svein Bekkum (30.05.2009)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Svein Bekkum (30.05.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Kjell Mjølsnes (29.05.2009)
Clepsis senecionana (Rustbladvikler) Kjell Mjølsnes (29.05.2009)
Clepsis senecionana (Rustbladvikler) Olav Krogsæter (29.05.2009)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Olav Krogsæter (29.05.2009)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Frode Falkenberg (29.05.2009)
Eucosma aspidiscana (Mørk gullrisengvikler) Leiv Tommas Haugen (28.05.2009)
Eriopsela quadrana (Månevikler) Kjell Mjølsnes (25.05.2009)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Kjell Mjølsnes (25.05.2009)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Kjell Mjølsnes (25.05.2009)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Svein Bekkum (25.05.2009)
Clepsis senecionana (Rustbladvikler) Leiv Tommas Haugen (25.05.2009)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Leiv Tommas Haugen (25.05.2009)
Pammene rhediella (Fruktsolvikler) Frode Falkenberg (23.05.2009)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Svein Bekkum (21.05.2009)
Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler) Frode Falkenberg (18.05.2009)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Kjell Mjølsnes (17.05.2009)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Kjell Mjølsnes (17.05.2009)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Leiv Tommas Haugen (12.05.2009)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Frode Falkenberg (31.05.2008)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Frode Falkenberg (16.05.2008)
Ancylis geminana (Stor seljesigdvikler) Alf Tore Mjøs (31.05.2008)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Frode Falkenberg (31.05.2008)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Kjell Tore Vogsland (16.05.2008)
Clepsis senecionana (Rustbladvikler) Leiv Tommas Haugen (22.05.2008)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Leiv Tommas Haugen (22.05.2008)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Kjell Tore Vogsland (20.05.2008)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Kjell Tore Vogsland (24.05.2008)
Grapholita lunulana (Erteknappfrøvikler) Kjell Tore Vogsland (26.05.2008)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Kjell Tore Vogsland (28.05.2008)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Olav Krogsæter (30.05.2008)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Leiv Tommas Haugen (05.06.2007)