Lepidoptera (Sommerfugler)
Aglais io (Dagpåfugløye) Rolf Bækkevold (21.08.2010)
Polyommatus icarus (Tiriltungeblåvinge) Øyvind Stickler (31.08.2010)
Polyommatus icarus (Tiriltungeblåvinge) Øyvind Stickler (31.08.2010)
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) Øyvind Stickler (28.08.2010)
Xanthorhoe fluctuata (Vårbåndmåler) Øyvind Stickler (27.08.2010)
Dysstroma citrata (Vinkelskogmåler) Øyvind Stickler (27.08.2010)
Xanthorhoe ferrugata (Flekkbåndmåler) Øyvind Stickler (27.08.2010)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) Øyvind Stickler (27.08.2010)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (27.08.2010)
Mniotype satura (Høstlærfly) Øyvind Stickler (27.08.2010)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Øyvind Stickler (27.08.2010)
Amphipyra pyramidea (Rødt pyramidefly) Øyvind Stickler (27.08.2010)
Dysstroma citrata (Vinkelskogmåler) Øyvind Stickler (27.08.2010)
Ecliptopera silaceata (Geitramsdråpemåler) Øyvind Stickler (27.08.2010)
Acleris effractana/emargana (Grå-/konkavflatvikler) Øyvind Stickler (26.08.2010)
Eupithecia pusillata (Augustdvergmåler) Øyvind Stickler (26.08.2010)
Ecliptopera silaceata (Geitramsdråpemåler) Øyvind Stickler (26.08.2010)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (26.08.2010)
Acleris effractana/emargana (Grå-/konkavflatvikler) Øyvind Stickler (26.08.2010)
Eulithis populata (Blåbærmåler) Øyvind Stickler (22.08.2010)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Øyvind Stickler (22.08.2010)
Ecliptopera silaceata (Geitramsdråpemåler) Øyvind Stickler (13.08.2010)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Øyvind Stickler (13.08.2010)
Polyommatus icarus (Tiriltungeblåvinge) Øyvind Stickler (12.08.2010)
Polyommatus icarus (Tiriltungeblåvinge) Øyvind Stickler (12.08.2010)
Lycaena phlaeas (Ildgullvinge) Øyvind Stickler (12.08.2010)
Lycaena phlaeas (Ildgullvinge) Øyvind Stickler (12.08.2010)
Idaea dimidiata (Flekkengmåler) Øyvind Stickler (09.08.2010)
Argynnis sp. Kirsten Osa (07.08.2010)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Frode Falkenberg (21.08.2010)
Autographa jota (Rødbrunt metallfly) Frode Falkenberg (04.08.2010)
Plusia festucae (Langstreket metallfly) Frode Falkenberg (04.08.2010)
Herminia tarsipennalis (Gråbrunt viftefly) Frode Falkenberg (04.08.2010)
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) Nils Rogn (22.08.2010)
Erebia ligea (Fløyelsringvinge) Nils Rogn (14.08.2010)
Plebejus idas (Idasblåvinge) Nils Rogn (14.08.2010)
Eulithis populata (Blåbærmåler) Nils Rogn (14.08.2010)
Boloria napaea (Fjellperlemorvinge) Nils Rogn (14.08.2010)
Aglais urticae (Neslesommerfugl) Nils Rogn (14.08.2010)
Plebejus orbitulus (Fjellblåvinge) Nils Rogn (14.08.2010)
Eana penziana (Praktskyggevikler) Nils Rogn (11.08.2010)
Macaria fusca (Pjuskemåler) Nils Rogn (08.08.2010)
Boloria napaea (Fjellperlemorvinge) Nils Rogn (08.08.2010)
Plebejus orbitulus (Fjellblåvinge) Nils Rogn (08.08.2010)
Plebejus idas (Idasblåvinge) Nils Rogn (08.08.2010)
Boloria napaea (Fjellperlemorvinge) Nils Rogn (08.08.2010)
Argynnis aglaja (Aglajaperlemorvinge) Nils Rogn (08.08.2010)
Boloria napaea (Fjellperlemorvinge) Terje Solbakk (04.08.2010)
Entephria caesiata (Grå bergmåler) Aslak Nedregård (12.08.2010)
Amblyptilia punctidactyla (Svinerotfjærmøll) Pål Mølnvik (15.08.2010)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Ivar Stormo (14.08.2010)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) Alf Tore Mjøs (08.08.2010)
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) Alf Tore Mjøs (08.08.2010)
Aphelia viburniana (Heibladvikler) Alf Tore Mjøs (07.08.2010)
Euxoa nigricans (Svart jordfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2010)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2010)
Mythimna ferrago (Teglrødt gressfly) Alf Tore Mjøs (06.08.2010)
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) Alf Tore Mjøs (06.08.2010)
Pima boisduvaliella (Sandsmalmott) Alf Tore Mjøs (06.08.2010)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2010)
Euxoa cursoria (Variabelt sandjordfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2010)
Perizoma affinitata (Nelliklundmåler) Alf Tore Mjøs (05.08.2010)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Alf Tore Mjøs (05.08.2010)
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) Alf Tore Mjøs (04.08.2010)
Acrobasis advenella (Rognesmalmott) Alf Tore Mjøs (04.08.2010)
Eulithis populata (Blåbærmåler) Alf Tore Mjøs (04.08.2010)
Aglais io (Dagpåfugløye) Dag Øivind Ingierd (16.08.2010)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Dag Øivind Ingierd (23.08.2010)
Lymantria monacha (Barskognonne) Dag Øivind Ingierd (03.08.2010)
Leucoma salicis (Seljebørstespinner) Dag Øivind Ingierd (03.08.2010)
Pheosia gnoma (Bjørketannspinner) Ivar Stormo (05.08.2010)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Roger Oseid (30.08.2010)
Amphipoea fucosa (Variabelt stengelfly) Roger Oseid (19.08.2010)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Roger Oseid (20.08.2010)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Roger Oseid (21.08.2010)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Roger Oseid (18.08.2010)
Depressaria pimpinellae Svein Bekkum (25.08.2010)
Zygaena filipendulae (Seksflekket bloddråpesvermer) Endre Bjuland (07.08.2010)
Metaxmeste schrankiana (Svart fjellmott) Olav Julsrud (12.08.2010)
Zygaena exulans (Fjellbloddråpesvermer) Olav Julsrud (09.08.2010)
Noctua interjecta (Brunt båndfly) Even Mjaaland (13.08.2010)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) Even Mjaaland (13.08.2010)
Mesoligia furuncula (Spinkelt engfly) Even Mjaaland (13.08.2010)
Perizoma minorata (Heilundmåler) Even Mjaaland (13.08.2010)
Euxoa cursoria (Variabelt sandjordfly) Even Mjaaland (13.08.2010)
Perizoma minorata (Heilundmåler) Even Mjaaland (13.08.2010)
Aproaerema anthyllidella Even Mjaaland (13.08.2010)
Eupithecia icterata (Rustdvergmåler) Even Mjaaland (13.08.2010)
Limnaecia phragmitella (Dunkjevleglansmøll) Even Mjaaland (13.08.2010)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Even Mjaaland (13.08.2010)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Frode Falkenberg (11.08.2010)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Frode Falkenberg (11.08.2010)
Apamea schildei (Rødt fjellengfly) Frode Falkenberg (11.08.2010)
Agrotsi fatidica (Fjelljordfly) Frode Falkenberg (11.08.2010)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Frode Falkenberg (11.08.2010)
Eulithis populata (Blåbærmåler) Frode Falkenberg (11.08.2010)