Noctuidae (Nattfly)
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) Frode Falkenberg (01.08.2007)
Apamea crenata (Kileengfly) Alf Tore Mjøs (29.07.2007)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Alf Tore Mjøs (29.07.2007)
Litoligia literosa (Lite strandengfly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Frode Falkenberg (30.07.2007)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Frode Falkenberg (30.07.2007)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Frode Falkenberg (26.07.2007)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Frode Falkenberg (26.07.2007)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) Frode Falkenberg (26.07.2007)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Frode Falkenberg (26.07.2007)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Frode Falkenberg (28.07.2007)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Frode Falkenberg (28.07.2007)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Arild Breistøl (26.07.2007)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Frode Falkenberg (25.07.2007)
Abrostola tripartita (Grått neslefly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Xestia stigmatica (Fiolettbrunt bakkefly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Acronicta psi (Psikveldfly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Eugnorisma depuncta (Brunt kilefly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Mamestra brassicae (Kålfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Mamestra brassicae (Kålfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Photedes minima (Sølvbunkefly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Mythimna impura (Brungult gressfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Mythimna impura (Brungult gressfly) a (23.07.2007)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Hadena confusa (Hvitflekknellikfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Calophasia lunula (Torskemunnfly) a (23.07.2007)
Calophasia lunula (Torskemunnfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Frode Falkenberg (24.07.2007)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Craniophora ligustri (Askekveldfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Graphiphora augur (Krattfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Apamea crenata (Kileengfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Diachrysia stenochrysis (Mindre båndmetallfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Photedes minima (Sølvbunkefly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Pyrrhia umbra (Gullfagerfly) Alf Tore Mjøs (07.07.2007)
Pyrrhia umbra (Gullfagerfly) Alf Tore Mjøs (07.07.2007)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Polia bombycina (Vinkelhakefly) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Polia bombycina (Vinkelhakefly) Alf Tore Mjøs (21.07.2007)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Alf Tore Mjøs (21.07.2007)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Alf Tore Mjøs (21.07.2007)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Alf Tore Mjøs (21.07.2007)
Polychrysia moneta (Tyrihjelmfly) Alf Tore Mjøs (17.07.2007)
Graphiphora augur (Krattfly) Alf Tore Mjøs (17.07.2007)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Frode Falkenberg (20.07.2007)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Frode Falkenberg (20.07.2007)
Acronicta megacephala (Ospekveldfly) Alf Tore Mjøs (20.07.2007)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Alf Tore Mjøs (20.07.2007)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Alf Tore Mjøs (19.07.2007)
Polia bombycina (Vinkelhakefly) Alf Tore Mjøs (19.07.2007)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) Alf Tore Mjøs (19.07.2007)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Alf Tore Mjøs (19.07.2007)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Alf Tore Mjøs (19.07.2007)
Sideridis rivularis (Fiolett nellikfly) Alf Tore Mjøs (19.07.2007)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Alf Tore Mjøs (19.07.2007)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Alf Tore Mjøs (19.07.2007)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Alf Tore Mjøs (19.07.2007)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Frode Falkenberg (02.09.2006)
Autographa gamma (Gammafly) Olaug Vetti Kvam (03.08.2006)