«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Depressaria pimpinellae Nils Rogn (16.08.2015)
Levipalpus hepatariella Nils Rogn (16.08.2015)
Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Ole-Bjarte Fatland (14.08.2015)
Zeiraphera isertana (Eikekveldvikler) John Grønning (17.08.2015)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) John Grønning (17.08.2015)
Eana osseana (Gul skyggevikler) John Grønning (17.08.2015)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Fredrik Birkeland (10.08.2015)
Udea prunalis (Buskengmott) John Skartveit (17.08.2015)
Catoptria falsella (Klippenebbmott) John Skartveit (17.08.2015)
Elachista sp. John Skartveit (17.08.2015)
Epinotia sp. John Skartveit (17.08.2015)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) John Skartveit (17.08.2015)
Agonopterix angelicella John Skartveit (17.08.2015)
Archips podana (Stor fruktvikler) Fredrik Birkeland (09.08.2015)
Cnephasia sp. Fredrik Birkeland (09.08.2015)
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) Fredrik Birkeland (09.08.2015)
Platytes alpinella (Blålig nebbmott) Fredrik Birkeland (09.08.2015)
Zeiraphera isertana (Eikekveldvikler) Fredrik Birkeland (09.08.2015)
Eudemis porphyrana (Heggerullvikler) Fredrik Birkeland (08.08.2015)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Fredrik Birkeland (08.08.2015)
Bryotropha terrella Fredrik Birkeland (08.08.2015)
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) Fredrik Birkeland (08.08.2015)
Carcina quercana (Eikemøll) Fredrik Birkeland (08.08.2015)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Fredrik Birkeland (08.08.2015)
Mompha sp. Fredrik Birkeland (08.08.2015)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) Fredrik Birkeland (08.08.2015)
Phycita roborella (Streket eikesmalmott) Fredrik Birkeland (08.08.2015)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) Fredrik Birkeland (08.08.2015)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) Fredrik Birkeland (08.08.2015)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Ola Moen (17.08.2015)
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) Turid og Jarle Bakken (05.08.2015)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Turid og Jarle Bakken (05.08.2015)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Turid og Jarle Bakken (05.08.2015)
Gillmeria ochrodactyla (Reinfannfjærmøll) Leiv Tommas Haugen (01.08.2015)
Anacampsis populella Leiv Tommas Haugen (01.08.2015)
Chionodes distinctella Svein Bekkum (16.08.2015)
Cydia pomonella (Epleglansvikler) Svein Bekkum (16.08.2015)
Depressaria silesiaca Svein Bekkum (16.08.2015)
Depressaria silesiaca Svein Bekkum (16.08.2015)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Anders Lundberg (08.08.2015)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Anders Lundberg (08.08.2015)
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) Anders Lundberg (08.08.2015)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) Anders Lundberg (08.08.2015)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Anders Lundberg (08.08.2015)
Udea prunalis (Buskengmott) Anders Lundberg (08.08.2015)
Epinotia signatana (Heggekveldvikler) Anders Lundberg (08.08.2015)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Anders Lundberg (08.08.2015)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Anders Lundberg (08.08.2015)
Cnephasia sp. John Grønning (16.08.2015)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) John Grønning (16.08.2015)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) John Grønning (16.08.2015)
Pyrausta purpuralis (Purpurengmott) Ivar Stormo (15.08.2015)
Acleris holmiana (Rød flatvikler) Ivar Stormo (15.08.2015)
Zelotherses paleana (Sørlig gulbladvikler) Ivar Stormo (15.08.2015)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Ivar Stormo (15.08.2015)
Crambus silvella (Starrnebbmott) Ivar Stormo (15.08.2015)
Spilonota ocellana (Epleknoppvikler) Ivar Stormo (15.08.2015)
Depressaria sordidatella Nils Rogn (15.08.2015)
Depressaria silesiaca Nils Rogn (15.08.2015)
Depressaria pulcherrimella Nils Rogn (15.08.2015)
Mompha lacteella Nils Rogn (12.08.2015)
Argyroploce arbutella (Melbærprydvikler) John Grønning (10.08.2015)
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) John Grønning (10.08.2015)
Epinotia sordidana (Høstkveldvikler) John Grønning (09.08.2015)
Gypsonoma dealbana (Eikekvistvikler) John Grønning (07.08.2015)
Yponomeuta rorrella John Grønning (07.08.2015)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) John Grønning (07.08.2015)
Gypsonoma dealbana (Eikekvistvikler) John Grønning (07.08.2015)
Cnephasia stephensiana (Båndgråvikler) Lars Erik Johannessen (09.08.2015)
Acrobasis advenella (Rognesmalmott) Lars Erik Johannessen (08.08.2015)
Catoptria falsella (Klippenebbmott) Lars Erik Johannessen (08.08.2015)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Lars Erik Johannessen (08.08.2015)
Yponomeuta padella/malinellus/cagnagella Lars Erik Johannessen (08.08.2015)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) Lars Erik Johannessen (08.08.2015)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Lars Erik Johannessen (08.08.2015)
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) Lars Erik Johannessen (08.08.2015)
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) Lars Erik Johannessen (08.08.2015)
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) Ivar Stormo (13.08.2015)
Pyrausta purpuralis (Purpurengmott) Ivar Stormo (13.08.2015)
Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) Lars Erik Johannessen (07.08.2015)
Acleris forsskaleana (Lønneblomstflatvikler) Lars Erik Johannessen (12.08.2015)
Evergestis pallidata (Blek kålmott) Lars Erik Johannessen (12.08.2015)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Leiv Tommas Haugen (12.08.2015)
Evergestis forficalis (Kålpyralide) Frode Falkenberg (11.08.2015)
Catoptria margaritella (Perlemornebbmott) Nils Rogn (11.08.2015)
Assara terebrella (Granfrøsmalmott) Nils Rogn (11.08.2015)
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) Nils Rogn (10.08.2015)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) John Grønning (11.08.2015)
Aphelia sp. John Skartveit (11.08.2015)
Catoptria margaritella (Perlemornebbmott) John Skartveit (11.08.2015)
Zeiraphera isertana (Eikekveldvikler) Kjell Mjølsnes (11.08.2015)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) Kjell Mjølsnes (11.08.2015)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Svein Bekkum (11.08.2015)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) John Skartveit (10.08.2015)
Celypha siderana (Spireaprydvikler) John Skartveit (10.08.2015)
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) Frode Falkenberg (09.08.2015)