Tortricinae
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Øyvind Stickler (11.08.2021)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Øyvind Stickler (11.08.2021)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) John Stenersen (09.08.2021)
Agapeta zoegana (Ringpraktvikler) John Stenersen (09.08.2021)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Turid og Jarle Bakken (08.08.2021)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Leiv Tommas Haugen (08.08.2021)
Pandemis dumetana (Bjørnebærbladvikler) John Stenersen (05.08.2021)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) John Stenersen (05.08.2021)
Archips oporana (Furubjellevikler) Leiv Tommas Haugen (30.07.2021)
Acleris abietana (Granflatvikler) Sveinung Sigbjørnsen (14.05.2021)
Acleris logiana (Hvit flatvikler) Nils Rogn (17.05.2021)
Acleris sparsana (Lønnebladflatvikler) Alf Tore Mjøs (15.09.2020)
Sparganothis rubicundana (Fjellnebbvikler) Nils Rogn (19.07.2020)
Cochylidia subroseana (Rosa gullrispraktvikler) Nils Rogn (16.06.2020)
Acleris fimbriana (Lyngflatvikler) Nils Rogn (03.10.2020)
Acleris fimbriana (Lyngflatvikler) Nils Rogn (03.10.2020)
Acleris abietana (Granflatvikler) Nils Rogn (03.10.2020)
Acleris rufana (Rustflatvikler) Nils Rogn (21.09.2020)
Acleris rufana (Rustflatvikler) Nils Rogn (21.09.2020)
Cochylidia heydeniana (Bakkestjernepraktvikler) Nils Rogn (17.06.2020)
Cochylidia heydeniana (Bakkestjernepraktvikler) Nils Rogn (17.06.2020)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Nils Rogn (14.06.2020)
Cochylis nana (Dvergpraktvikler) Nils Rogn (14.06.2020)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Leiv Tommas Haugen (03.08.2020)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Sveinung Sigbjørnsen (07.08.2020)
Ditula angustiorana (Barlindvikler) Frode Falkenberg (02.08.2020)
Acleris holmiana (Rød flatvikler) Jan-Erik Olsen (21.07.2020)
Aethes rutilana (Einerpraktvikler) Svein Bekkum (01.07.2020)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Michael Fredriksen (18.06.2020)
Philedonides lunana (Vårbåndvikler) Leiv Tommas Haugen (25.04.2020)
Acleris sparsana (Lønnebladflatvikler) Alf Tore Mjøs (24.09.2019)
Ditula angustiorana (Barlindvikler) Alf Tore Mjøs (23.07.2019)
Phtheochroa inopiana (Burotpraktvikler) Nils Rogn (20.06.2019)
Acleris implexana (Fjellflatvikler) Nils Rogn (20.05.2019)
Acleris hastiana (Seljeflatvikler) Nils Rogn (27.05.2019)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Alf Tore Mjøs (20.05.2019)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Anders Lundberg (12.07.2019)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Anders Lundberg (18.05.2019)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) John Stenersen (19.08.2019)
Acleris comariana/laterana (Jordbær-/buskflatvikler) Svein Bekkum (18.08.2019)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Svein Bekkum (18.08.2019)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) John Stenersen (15.08.2019)
Eana penziana (Praktskyggevikler) Frank Lyngvær (09.08.2019)
Cochylimorpha alternana (Knoppurtpraktvikler) John Stenersen (04.08.2019)
Cochylimorpha alternana (Knoppurtpraktvikler) John Stenersen (04.08.2019)
Cochylidia subroseana (Rosa gullrispraktvikler) John Stenersen (04.08.2019)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Stein Rui (21.07.2019)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) John Stenersen (30.06.2019)