Tortricidae (Viklere)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Pål Mølnvik (27.06.2010)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Lars-Henrik Jensen (20.06.2010)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Lars-Henrik Jensen (20.06.2010)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Even Mjaaland (08.06.2010)
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) Trond Einar Brobakk (27.06.2010)
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) Trond Einar Brobakk (27.06.2010)
Dichrorampha alpinana (Gul prestekragerotvikler) Frode Falkenberg (28.06.2010)
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) Frode Falkenberg (30.06.2010)
Aethes rutilana (Einerpraktvikler) Frode Falkenberg (30.06.2010)
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) Frode Falkenberg (30.06.2010)
Epinotia demarniana (Hvitflekket kveldvikler) Frode Falkenberg (30.06.2010)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Lars-Henrik Jensen (27.06.2010)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Lars-Henrik Jensen (27.06.2010)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Svein Bekkum (25.06.2010)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) Trond Einar Brobakk (23.06.2010)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Trond Einar Brobakk (23.06.2010)
Epagoge grotiana (Rustbåndvikler) Trond Einar Brobakk (23.06.2010)
Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler) Alf Tore Mjøs (11.06.2010)
Olethreutes arcuella (Okerprydvikler) Trond Einar Brobakk (21.06.2010)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Trond Einar Brobakk (21.06.2010)
Argyroploce arbutella (Melbærprydvikler) Kjell Mjølsnes (28.06.2010)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Olav Krogsæter (30.06.2010)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Olav Krogsæter (30.06.2010)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Trond Einar Brobakk (20.06.2010)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Trond Einar Brobakk (20.06.2010)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Even Mjaaland (29.06.2010)
Eriopsela quadrana (Månevikler) Svein Bekkum (30.06.2010)
Eriopsela quadrana (Månevikler) Svein Bekkum (30.06.2010)
Celypha cespitana (Engprydvikler) John Grønning (30.06.2010)
Bactra furfurana (Båndsumpvikler) Kjell Mjølsnes (29.06.2010)
Cochylis pallidana (Blåmunkepraktvikler) Kjell Mjølsnes (29.06.2010)
Eucosma obumbratana (Dylleengvikler) Kjell Mjølsnes (29.06.2010)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) Even Mjaaland (29.06.2010)
Grapholita lunulana (Erteknappfrøvikler) John Skartveit (28.06.2010)
Aethes deutschiana (Fjellpraktvikler) Svein Bekkum (28.06.2010)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) John Skartveit (26.06.2010)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) John Skartveit (26.06.2010)
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) John Skartveit (26.06.2010)
Phiaris micana (Sølvprydvikler) John Skartveit (26.06.2010)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) John Skartveit (26.06.2010)
Rhyacionia pinivorana (Brun furuskuddvikler) John Skartveit (29.06.2010)
Tortricidae indet. (Viklere) John Skartveit (27.06.2010)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (29.06.2010)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Even Mjaaland (28.06.2010)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Olav Krogsæter (28.06.2010)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) John Grønning (27.06.2010)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Even Mjaaland (26.06.2010)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Even Mjaaland (25.06.2010)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Olav Krogsæter (27.06.2010)
Cochylis nana (Dvergpraktvikler) Olav Krogsæter (26.06.2010)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Svein Bekkum (25.06.2010)
Eucosma fulvana (Lys knoppurtengvikler) Svein Bekkum (25.06.2010)
Olethreutes arcuella (Okerprydvikler) Svein Bekkum (25.06.2010)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Svein Bekkum (24.06.2010)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Svein Bekkum (24.06.2010)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Frode Falkenberg (23.06.2010)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Frode Falkenberg (23.06.2010)
Eana argentana (Sølvskyggevikler) Frode Falkenberg (23.06.2010)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Frode Falkenberg (23.06.2010)
Lobesia littoralis (Strandskuddvikler) Leiv Tommas Haugen (19.06.2010)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Olav Krogsæter (25.06.2010)
Eucosma obumbratana (Dylleengvikler) Lars-Henrik Jensen (24.06.2010)
Cydia succedana (Tiriltungeglansvikler) Michael Fredriksen (23.06.2010)
Celypha rurestrana (Sveveprydvikler) Kjell Mjølsnes (24.06.2010)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Michael Fredriksen (22.06.2010)
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) Michael Fredriksen (22.06.2010)
Clepsis senecionana (Rustbladvikler) Pål Mølnvik (23.06.2010)
Grapholita tenebrosana (Nypefrøvikler) Kjell Tore Vogsland (19.06.2010)
Rhopobota stagnana (Enghakevikler) Kjell Tore Vogsland (18.06.2010)
Pammene rhediella (Fruktsolvikler) Kjell Tore Vogsland (16.06.2010)
Cochylis nana (Dvergpraktvikler) Kjell Tore Vogsland (16.06.2010)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Even Mjaaland (20.06.2010)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Olav Krogsæter (22.06.2010)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Michael Fredriksen (21.06.2010)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Michael Fredriksen (21.06.2010)
Cydia succedana (Tiriltungeglansvikler) Michael Fredriksen (21.06.2010)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Michael Fredriksen (21.06.2010)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Olav Krogsæter (21.06.2010)
Cochylis nana (Dvergpraktvikler) Even Mjaaland (19.06.2010)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Even Mjaaland (19.06.2010)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Even Mjaaland (17.06.2010)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Svein Bekkum (18.06.2010)
Celypha rurestrana (Sveveprydvikler) Kjell Mjølsnes (17.06.2010)
Cydia succedana (Tiriltungeglansvikler) Michael Fredriksen (16.06.2010)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Michael Fredriksen (15.06.2010)
Capua vulgana (Skogbåndvikler) Michael Fredriksen (15.06.2010)
Pammene regiana (Platanlønnsolvikler) Frode Falkenberg (17.06.2010)
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) Olav Krogsæter (17.06.2010)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Michael Fredriksen (14.06.2010)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Michael Fredriksen (14.06.2010)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Lars-Henrik Jensen (16.06.2010)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Lars-Henrik Jensen (16.06.2010)
Epiblema sticticana (Hestehovstengelvikler) John Skartveit (14.06.2010)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Even Mjaaland (15.06.2010)
Epiblema scutulana (Tistelstengelvikler) Even Mjaaland (15.06.2010)
Dichrorampha aeratana (Mørk prestekragerotvikler) Kjell Tore Vogsland (06.06.2010)