Xyleninae
Lithophane consocia (Grått kappefly) Ole Terland (12.03.2024)
Lithophane socia (Brunt kappefly) Nils Rogn (04.06.2023)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) Dag Øivind Ingierd (02.10.2022)
Xylena vetusta (Svartkantkvistfly) Vidar Espelien (18.09.2022)
Dryobotodes eremita (Grått eikefly) Øyvind Stickler (08.09.2022)
Dryobotodes eremita (Grått eikefly) Øyvind Stickler (08.09.2022)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Nils Rogn (09.09.2022)
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) Nils Rogn (29.08.2022)
Hillia iris (Fjellvierfly) John Skartveit (20.08.2022)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) Are Fagerhaug (29.08.2021)
Dypterygia scabriuscula (Syrefly) Øyvind Stickler (22.06.2022)
Dypterygia scabriuscula (Syrefly) Øyvind Stickler (18.06.2022)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (18.06.2022)
Trachea atriplicis (Meldefly) John Stenersen (10.06.2022)
Longalatedes elymi (Marehalmfly) John Stenersen (10.06.2022)
Longalatedes elymi (Marehalmfly) John Stenersen (01.06.2022)
Longalatedes elymi (Marehalmfly) John Stenersen (01.06.2022)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Ole Terland (30.03.2022)
Athetis pallustris (Engurtefly) Nils Rogn (19.06.2021)
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) Dag Øivind Ingierd (30.10.2021)
Dryobotodes eremita (Grått eikefly) Øyvind Stickler (09.09.2010)
Dryobotodes eremita (Grått eikefly) Øyvind Stickler (09.09.2010)
Dryobotodes eremita (Grått eikefly) Øyvind Stickler (09.09.2021)
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) Øyvind Stickler (09.09.2021)
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) Dag Øivind Ingierd (30.08.2021)
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) Øyvind Stickler (31.08.2021)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (31.08.2021)
Globia sparganii (Piggknopprørfly) John Stenersen (06.08.2021)
Globia sparganii (Piggknopprørfly) John Stenersen (06.08.2021)
Lithophane lamda (Porskappefly) Frank Lyngvær (18.04.2021)
Lithophane furcifera (Gaffelkappefly) Ole Terland (03.04.2021)
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) Nils Rogn (01.10.2020)
Xylena vetusta (Svartkantkvistfly) Ole Terland (19.09.2020)
Xylena vetusta (Svartkantkvistfly) Ole Terland (19.09.2020)
Parastichtis suspecta (Rødlig løvfly) Sveinung Sigbjørnsen (15.08.2020)
Parastichtis suspecta (Rødlig løvfly) Sveinung Sigbjørnsen (07.08.2020)
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) Alf Tore Mjøs (29.08.2020)
Parastichtis suspecta (Rødlig løvfly) Alf Tore Mjøs (18.08.2020)
Charanyca trigrammica (Linjefly) John Stenersen (13.06.2020)
Charanyca trigrammica (Linjefly) John Stenersen (13.06.2020)
Lithophane socia (Brunt kappefly) Frode Falkenberg (07.04.2020)
Lithophane furcifera (Gaffelkappefly) Frode Falkenberg (01.04.2020)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Sveinung Sigbjørnsen (21.03.2020)