Noctuinae
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Øyvind Stickler (11.08.2021)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Turid og Jarle Bakken (09.08.2021)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Turid og Jarle Bakken (09.08.2021)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Frode Falkenberg (09.08.2021)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) John Stenersen (09.08.2021)
Euxoa nigricans (Svart jordfly) John Stenersen (09.08.2021)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) John Stenersen (09.08.2021)
Noctua comes (Variabelt båndfly) John Stenersen (08.08.2021)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Turid og Jarle Bakken (08.08.2021)
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) John Stenersen (06.08.2021)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Turid og Jarle Bakken (07.08.2021)
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) John Stenersen (05.08.2021)
Noctua comes (Variabelt båndfly) John Stenersen (05.08.2021)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Turid og Jarle Bakken (05.08.2021)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Turid og Jarle Bakken (04.08.2021)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Turid og Jarle Bakken (04.08.2021)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) John Stenersen (04.08.2021)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) John Stenersen (04.08.2021)
Standfussiana lucernea (Mørkt klippefly) John Stenersen (04.08.2021)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) John Stenersen (04.08.2021)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) John Stenersen (04.08.2021)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) John Stenersen (04.08.2021)
Axylia putris (Dobbeltpunktfly) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) Lucy Birgitte Liahjell (18.08.2020)
Actinotia polyodon (Tannet perikumfly) Ole Terland (15.05.2021)
Cerastis rubricosa (Fiolett vårfly) Ole Terland (19.04.2021)
Cerastis rubricosa (Fiolett vårfly) Ole Terland (28.04.2021)
Cerastis rubricosa (Fiolett vårfly) Sveinung Sigbjørnsen (02.04.2021)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) Nils Rogn (19.06.2020)
Agrotis ipsilon (Langvingejordfly) Nils Rogn (21.09.2020)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Nils Rogn (03.10.2020)
Actinotia polyodon (Tannet perikumfly) Nils Rogn (30.07.2020)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Nils Rogn (30.07.2020)
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) Nils Rogn (27.06.2020)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Ole Terland (30.09.2020)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Sveinung Sigbjørnsen (15.08.2020)
Protolampra sobrina (Barskogfly) Sveinung Sigbjørnsen (15.08.2020)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Sveinung Sigbjørnsen (15.08.2020)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Sveinung Sigbjørnsen (07.08.2020)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Sveinung Sigbjørnsen (07.08.2020)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Ole Terland (30.08.2020)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Ole Terland (30.08.2020)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Frank Lyngvær (28.08.2020)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Frank Lyngvær (28.08.2020)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Sveinung Sigbjørnsen (01.08.2020)
Protolampra sobrina (Barskogfly) Sveinung Sigbjørnsen (01.08.2020)
Diarsia mendica (Skogteglfly) John Stenersen (13.08.2020)