Protolampra sobrina (Barskogfly)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Macro-heterocera" (Nattsommerfugler makro)»Noctuidae (Nattfly)»Noctuinae»Protolampra»Protolampra sobrina (Barskogfly)

Protolampra sobrina (Barskogfly)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
BandaksjøenTokke, Telemark11030.07.2010 
Barrustmoen, VinstraNord-Fron, Oppland21026.07.2012 
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Oppland161426.07.2013 
BlindheimBergen, Hordaland41230.09.2015 
BredmosenMarker, Østfold11019.07.2018 
BuøyTokke, Telemark11012.08.2009 
Bø campingBø, Telemark21013.08.2010 
BørhusVang, Oppland11006.08.2016 
DalsøynaFjaler, Sogn og Fjordane11012.08.2012 
DrangedalDrangedal, Telemark21118.07.2009 
Eidesand, VinstraNord-Fron, Oppland11031.07.2010 
EidsborgTokke, Telemark21203.08.2011 
FillingsnesFrøya, Sør-Trøndelag11103.08.2008 
Galten gårdEngerdal, Hedmark11114.08.2015 
Gisløys, Gjøsløysdalen. (740moh)Vinje, Telemark11006.08.2014 
Gravdalsstølen v. VenemodammenVinje, Telemark11020.08.2011 
GrønnlienBergen, Hordaland191226.08.2010 
HaltdalenHoltålen, Sør-Trøndelag131402.08.2016 
HosangerOsterøy, Hordaland91224.07.2014 
Indre BogeVaksdal, Hordaland11012.09.2015 
Jøriveien 19Kristiansund, Møre og Romsdal41017.08.2017 
Kløvdalen, KvikneNord-Fron, Oppland61125.08.2015 
KnappenØygarden, Hordaland21016.07.2011 
Kraftstasjonen, EidsborgTokke, Telemark11027.07.2012 
Lauvik,BandakTokke, Telemark11031.07.2010 
LeknesEtne, Hordaland11009.08.2013 
Leknes, SkånevikEtne, Hordaland31030.07.2010 
Lesjaskogsvatnet (611 moh)Lesja, Oppland221226.07.2014 
MorlandFjell, Hordaland51019.08.2015 
NipedalenBergen, Hordaland31105.08.2010 
NLA LærerhøgskolenBergen, Hordaland11126.08.2015 
NordvikBergen, Hordaland61021.07.2018 
Otteid (Skinnarbu)Marker, Østfold11025.07.2016 
Otteid (Storedal)Marker, Østfold151111.08.2019 
OusdalSirdal, Vest-Agder31111.08.2010 
RognVang, Oppland61227.07.2017 
Rogn, HaganeVang, Oppland31125.08.2013 
RollandBergen, Hordaland11106.08.2010 
Rustmoen, RusteNord-Fron, Oppland51115.08.2011 
Setervegen, SorperoaNord-Fron, Oppland11026.08.2015 
SørborgBergen, Hordaland601108.08.2019 
Varane, ErdalAskøy, Hordaland31206.08.2010 
VågslidVinje, Telemark41007.08.2013 
Åråshøgda 33Austrheim, Hordaland11015.08.2015