Erebidae (Praktfly)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Ole Terland (19.09.2021)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Øyvind Stickler (10.09.2010)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Øyvind Stickler (09.09.2010)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Dag Øivind Ingierd (12.09.2021)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Dag Øivind Ingierd (04.09.2021)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Dag Øivind Ingierd (20.08.2021)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) Øyvind Stickler (11.08.2021)
Hypenodes humidalis (Dvergnebbfly) Turid og Jarle Bakken (10.08.2021)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) John Stenersen (05.08.2021)
Lymantria monacha (Barskognonne) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Eilema depressa (Barlavspinner) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Eilema depressa (Barlavspinner) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Herminia tarsipennalis (Gråbrunt viftefly) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Eilema lurideola (Blygrå lavspinner) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Lymantria monacha (Barskognonne) Dag Øivind Ingierd (22.07.2021)
Lymantria monacha (Barskognonne) Dag Øivind Ingierd (21.07.2021)
Atolmis rubricollis (Rødhalslavspinner) Alf Tore Mjøs (05.07.2021)
Herminia grisealis (Buelinjet viftefly) Alf Tore Mjøs (05.07.2021)
Gynaephora fascelina (Heibørstespinner) Alf Tore Mjøs (05.06.2021)
Scoliopteryx libatrix (Flikfly) Nils Rogn (02.06.2021)
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) Sveinung Sigbjørnsen (30.05.2021)
Scoliopteryx libatrix (Flikfly) Sveinung Sigbjørnsen (14.05.2021)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) Frank Alendal (30.03.2021)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) Frank Alendal (30.03.2021)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) Sveinung Sigbjørnsen (11.04.2021)
Scoliopteryx libatrix (Flikfly) Nils Rogn (12.06.2020)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Nils Rogn (04.09.2020)
Setina irrorella (Panterspinner) Nils Rogn (18.07.2020)
Catocala nupta (Pileordensbånd) Eivind Nielsen (07.10.2020)
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) Dag Øivind Ingierd (19.08.2020)
Eilema depressa (Barlavspinner) Alf Tore Mjøs (12.08.2020)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) John Stenersen (10.08.2020)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) John Stenersen (08.08.2020)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) John Stenersen (08.08.2020)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) John Stenersen (08.08.2020)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) John Stenersen (08.08.2020)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) John Stenersen (04.08.2020)
Setina irrorella (Panterspinner) Dag Øivind Ingierd (29.07.2020)
Arctia caja (Brun bjørnespinner) Svein Bekkum (27.07.2020)
Laspeyria flexula (Sigdfly) Dag Øivind Ingierd (18.07.2020)
Arctia caja (Brun bjørnespinner) Dag Øivind Ingierd (16.07.2020)
Arctia caja (Brun bjørnespinner) Dag Øivind Ingierd (15.07.2020)
Tyria jacobaeae (Karminspinner) Alma Ofelia Lodalen (05.06.2020)
Diacrisia sannio (Rødfrynset bjørnespinner) John Stenersen (16.06.2020)
Spilarctia lutea (Gul tigerspinner) John Stenersen (16.06.2020)
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) John Stenersen (15.06.2020)