Apamea crenata (Kileengfly)

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Macro-heterocera" (Nattsommerfugler makro)»Noctuidae (Nattfly)»Hadeninae»Apamea»

Apamea crenata (Kileengfly)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
AmtdalGrimstad, Aust-Agder11002.08.2010 
AndersbånnveienAndebu, Vestfold21014.07.2017 
AskimAskim, Østfold11019.06.2016 
BakkeløkkaHurum, Buskerud11123.07.2016 
BandaksjøenTokke, Telemark21030.07.2010 
Barrustmoen, VinstraNord-Fron, Oppland11002.07.2013 
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Oppland681505.09.2016 
Bekkumsetra, ØldalenNord-Fron, Oppland11006.08.2008 
BjellandArendal, Aust-Agder31007.07.2015 
Bjelland,TromøyArendal, Aust-Agder21017.07.2014 
BjøravågFinnøy, Rogaland11024.06.2016 
BjårvatnetHå, Rogaland41015.07.2013 
BlindheimBergen, Hordaland21125.08.2015 
BredmosenMarker, Østfold11028.06.2013 
BrusandHå, Rogaland11003.07.2010 
BuøyTokke, Telemark21005.07.2015 
BørhusVang, Oppland11004.08.2016 
DaleSandnes, Rogaland51011.08.2015 
Dalen, LitleskareLindås, Hordaland51124.06.2013 
DevlesvingenTrondheim, Sør-Trøndelag11117.08.2012 
DimnaUlstein, Møre og Romsdal11119.06.2014 
DrangedalDrangedal, Telemark11120.07.2009 
EgenesFlekkefjord, Vest-Agder201009.07.2016 
Eidesand, VinstraNord-Fron, Oppland11031.07.2010 
Eidfjord sentrumEidfjord, Hordaland61310.08.2007 
EidsborgTokke, Telemark21019.07.2017 
ErdalEidfjord, Hordaland11122.07.2007 
ErgavatnetKlepp, Rogaland191024.07.2016 
FanafjellsvegenBergen, Hordaland11027.06.2013 
FillingsnesFrøya, Sør-Trøndelag41002.08.2015 
FlageVoss, Hordaland11009.07.2010 
Fosseland campingKvinesdal, Vest-Agder11010.07.2010 
Furehaugen, SkorpoTysnes, Hordaland11105.06.2016 
Galten gårdEngerdal, Hedmark11014.08.2015 
Gisløys, Gjøsløysdalen. (740moh)Vinje, Telemark11006.08.2014 
GranSnåsa, Nord-Trøndelag41221.08.2015 
Grenaderveien, VatneSandnes, Rogaland11102.07.2015 
Grindvoll i LunnerLunner, Oppland91106.08.2011 
GrønnlienBergen, Hordaland411726.07.2013 
GursliLund, Rogaland41016.07.2017 
Hallaråkervegen 169Bømlo, Hordaland11002.06.2008 
HaltdalenHoltålen, Sør-Trøndelag141525.06.2016 
Hasselgården, JomfrulandKragerø, Telemark81012.07.2015 
HauglandAskøy, Hordaland11111.06.2012 
HauskjevatnetFinnøy, Rogaland11012.06.1992 
HavråOsterøy, Hordaland11107.06.2011 
Hefte,TromøyArendal, Aust-Agder11016.07.2014 
HerfellLarvik, Vestfold21013.06.2017 
HetlandBjerkreim, Rogaland91024.06.2016 
HjerkinnDovre, Oppland11107.07.2007