Noctuidae (Nattfly)
Apamea illyria (Skogengfly) Jan-Erik Olsen (18.05.2019)
Apamea sordens (Åkerengfly) John Stenersen (11.06.2019)
Apamea illyria (Skogengfly) John Stenersen (11.06.2019)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) John Stenersen (11.06.2019)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) John Stenersen (11.06.2019)
Hadena bicruris (Mørkt nellikfly) John Stenersen (11.06.2019)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) John Stenersen (11.06.2019)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) John Stenersen (11.06.2019)
Hada plebeja (Gulflekkfly) John Stenersen (11.06.2019)
Apamea sublustris (Gulbrunt engfly) John Stenersen (11.06.2019)
Hada plebeja (Gulflekkfly) Jan-Erik Olsen (16.05.2019)
Lacanobia thalassina (Busklundfly) Jan-Erik Olsen (09.05.2019)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Peter Forseth (04.06.2019)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) Ivar Stormo (31.05.2019)
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) Ivar Stormo (31.05.2019)
Actinotia polyodon (Tannet perikumfly) Ivar Stormo (02.06.2019)
Amphipyrinae indet. Dag Øivind Ingierd (31.05.2019)
Anarta colletti (Fiolett heifly) Nils Rogn (18.05.2019)
Acronicta rumicis (Syrekveldfly) Frode Falkenberg (20.05.2019)
Conistra rubiginea (Gult flatfly) Ivar Stormo (01.05.2019)
Colocasia coryli (Hasselmunkefly) Jan-Erik Olsen (24.04.2019)
Acronicta rumicis (Syrekveldfly) Jan-Erik Olsen (26.04.2019)
Papestra biren (Blåbærfly) Nils Rogn (01.05.2019)
Cerastis rubricosa (Fiolett vårfly) Anders Lundberg (01.05.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Anders Lundberg (01.05.2019)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Anders Lundberg (30.04.2019)
Cerastis rubricosa (Fiolett vårfly) Anders Lundberg (30.04.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Anders Lundberg (29.04.2019)
Colocasia coryli (Hasselmunkefly) Svein Bekkum (30.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) Svein Bekkum (30.04.2019)
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) Nils Rogn (29.04.2019)
Panolis flammea (Furufly) Nils Rogn (29.04.2019)
Papestra biren (Blåbærfly) Svein Bekkum (29.04.2019)
Panolis flammea (Furufly) Svein Bekkum (28.04.2019)
Orthosia cruda (Lite seljefly) Svein Bekkum (28.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) Nils Rogn (26.04.2019)
Panolis flammea (Furufly) Nils Rogn (25.04.2019)
Cerastis rubricosa (Fiolett vårfly) Nils Rogn (25.04.2019)
Orthosia miniosa (Gult seljefly) Leiv Tommas Haugen (26.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) John Stenersen (25.04.2019)
Orthosia opima (Brunbåndseljefly) John Stenersen (25.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) John Stenersen (25.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) John Stenersen (25.04.2019)
Panolis flammea (Furufly) John Stenersen (25.04.2019)
Xylocampa areola (Vivendelfly) John Stenersen (25.04.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) John Stenersen (25.04.2019)
Colocasia coryli (Hasselmunkefly) Frode Falkenberg (25.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) Frode Falkenberg (24.04.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) John Stenersen (23.04.2019)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) John Stenersen (23.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) John Stenersen (20.04.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) John Stenersen (20.04.2019)
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) John Stenersen (20.04.2019)
Eupsilia transversa (Bølgefly) John Stenersen (20.04.2019)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) John Stenersen (20.04.2019)
Cerastis rubricosa (Fiolett vårfly) John Stenersen (20.04.2019)
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) John Stenersen (20.04.2019)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) John Stenersen (20.04.2019)
Panolis flammea (Furufly) Nils Rogn (22.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) Frode Falkenberg (20.04.2019)
Xylena vetusta (Svartkantkvistfly) Nils Rogn (21.04.2019)
Lithophane lamda (Porskappefly) Frank Lyngvær (18.04.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Frank Lyngvær (18.04.2019)
Panolis flammea (Furufly) Ivar Stormo (17.04.2019)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) Ivar Stormo (17.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) Ivar Stormo (17.04.2019)
Orthosia cruda (Lite seljefly) Ivar Stormo (17.04.2019)
Conistra rubiginea (Gult flatfly) Ivar Stormo (17.04.2019)
Lithophane furcifera (Gaffelkappefly) Ivar Stormo (17.04.2019)
Panolis flammea (Furufly) Ivar Stormo (17.04.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Ivar Stormo (17.04.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) John Stenersen (17.04.2019)
Xylena vetusta (Svartkantkvistfly) John Stenersen (17.04.2019)
Orthosia cruda (Lite seljefly) John Stenersen (17.04.2019)
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) John Stenersen (17.04.2019)
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) John Stenersen (17.04.2019)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) John Stenersen (17.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) John Stenersen (17.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) Frode Falkenberg (13.04.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Svein Bekkum (17.04.2019)
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) John Stenersen (14.04.2019)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) John Stenersen (14.04.2019)
Orthosia cruda (Lite seljefly) John Stenersen (14.04.2019)
Orthosia cruda (Lite seljefly) Jan-Erik Olsen (30.03.2019)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Frode Falkenberg (09.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) Frode Falkenberg (09.04.2019)
Xylena vetusta (Svartkantkvistfly) Alf Tore Mjøs (08.04.2019)
Xylena vetusta (Svartkantkvistfly) Alf Tore Mjøs (08.04.2019)
Orthosia populeti (Plettseljefly) Alf Tore Mjøs (08.04.2019)
Lithophane furcifera (Gaffelkappefly) Alf Tore Mjøs (07.04.2019)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Frode Falkenberg (08.04.2019)
Cerastis rubricosa (Fiolett vårfly) Frode Falkenberg (08.04.2019)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) Frode Falkenberg (07.04.2019)
Lithophane socia (Brunt kappefly) Frode Falkenberg (07.04.2019)
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) Frode Falkenberg (07.04.2019)
Panolis flammea (Furufly) Frode Falkenberg (06.04.2019)